Все буде ‪#‎Дніпро1 !

Полк спецпризначення «Дніпро-1» є взірцевим підрозділом поліції, який виконує функції військових.

Майже два роки бійці полку не залишають зони бойових дій у АТО. На рахунку полку «Дніпро-1» не один звільнений населений пункт. Завдяки визначним бойовим заслугам, колишньому батальйону надали статус полку та розширили його штат до 1000 бійців. На сьогоднішній день, «Дніпро-1» – єдиний підрозділ поліції України, який є полком. На базі полку «Дніпро-1» працює єдиний в Україні взвод аеророзвідки. Оператори БПЛА постійно дійснюють польоти над ворожою територією, з метою розвідки даних про російські терористичні війська. Усі дані оперативно надаються штабу АТЦ.

У полку «Дніпро-1» зібралися кращі з кращих. В підрозділі встановлені суворі параметри відбору, які можуть витримати лише добре мотивовані та підготовлені люди. Перевага при відборі віддається особам без сумнівного минулого, які не були причетні до корумпованих схем або були прихильниками старого владного режиму.

Юрій Береза
Почесний командир полку
Засновник та батько полку «Дніпро-1». Кадровий військовий, народний депутат України та справжній патріот.
Мир в Україні можливий тільки після остаточної перемоги як над зовнішнім, так і над внутрішнім ворогом. Ми не відступимо доки не переможемо. Разом і до кінця!
Олександр Рашевський
Командир полку
Діючий командир полку «Дніпро-1».
Ми маємо захищати свою Землю завжди і боротися з тими, кто є ворогом української ідеї та держави.