Main News Society Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження
Society

Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження

Сьогодні , 8 листопада, день народження Великої Людини Дмитра Поворотного, військового капелану та настоятеля Храму Покрови Пресвятої Богородиці Дніпро-1. 


Сказати, що у багатьох ситуаціях його присутність на війні з окупантом була корисною - це майже нічого. Сказати, що мало хто з ним незнайомий - теж якось недоречно, бо його знають тисячі. Дмитро Поворотний змінює ставлення до віри та інституту релігії в цілому в Україні, показуючи своїм прикладом, що перш за все, попри будь-які конфлікти, треба залишатися Людиною.


За Україну і нашу волю він віддає багато - час та сили, та головна його перевага як волонтера, громадського діяча та учасника бойових дій - саме діяти у той час, коли слова зайві, і знайти потрібні слова, щоб переконати діяти, коли боляче і немає сил. 


Давайте привітаємо його і згадаємо, що останнім часом зробив кожен з нас, щоб Україна стала краще? 


#УсеБудеДобре, пане ДМИТРО!
#УсеБудеДніпро1

Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження - photo № 1Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження - photo № 2Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження - photo № 3Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження - photo № 4Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження - photo № 5Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження - photo № 6Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження - photo № 7

Міцна дружба учнів НВК №4 та бійців полку Дніпро-1 07.12.2017
Юрій Береза привітав Романа Зозулю з Днем народження 17.11.2017
Військовий капелан з США Роберт Хікс провів зустріч на базі полку «Дніпро-1» 10.11.2017
Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження 08.11.2017
Логотипи добробатів на трамваї у Кам’янському 07.11.2017