Main News Society Міцна дружба учнів НВК №4 та бійців полку Дніпро-1
Society

Міцна дружба учнів НВК №4 та бійців полку Дніпро-1

Вже кілька років поспіль комунальний заклад освіти «Навчально-виховний комплекс № 4» у м.Дніпро та полк «Дніпро-1» тісно співпрацюють: бійці приходять та проводять історичні та патріотичні заняття, а діти, як маленькі волонтери, які вже по дорослому ставляться до відповідальності, збирають речі або смаколики, роблять подарунки та пишуть листи на фронт.

 

У листопаді та на початку грудня знову діти та вчителі були раді зустріти наших бійців у себе в гостях: спочатку на четверту річницю Революції Гідності, а сьогодні - під час екскурсії по базі полку «Дніпро-1». Також, нещодавно, вихованці НВК № 4 передали нашим бійцям волонтерську допомогу у зону АТО та вірші з побажанням сили та витримки.

 

Кожна зустріч завжди дуже тепла, адже підростаюче покоління з вдячністю вчиться ставитись до захисників і з великою увагою слухає розповіді, а бійці раді поділитися своїм досвідом, який вчить з повагою відноситися до рідної Землі, багатої культури, красивої мови та історії вільного народу.

 

Дякуємо дітям, вчителям та керівництву НВК№4 за запрошення, а також Дмитру БойкоАндрію ДобровольськомуНіні Єлоєвої та Павлу Закипному - за участь в організації подібних заходів.

Міцна дружба учнів НВК №4 та бійців полку Дніпро-1 - photo № 1Міцна дружба учнів НВК №4 та бійців полку Дніпро-1 - photo № 2Міцна дружба учнів НВК №4 та бійців полку Дніпро-1 - photo № 3Міцна дружба учнів НВК №4 та бійців полку Дніпро-1 - photo № 4Міцна дружба учнів НВК №4 та бійців полку Дніпро-1 - photo № 5

Міцна дружба учнів НВК №4 та бійців полку Дніпро-1 07.12.2017
Юрій Береза привітав Романа Зозулю з Днем народження 17.11.2017
Військовий капелан з США Роберт Хікс провів зустріч на базі полку «Дніпро-1» 10.11.2017
Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження 08.11.2017
Логотипи добробатів на трамваї у Кам’янському 07.11.2017