Main News Society Канадська комісія з контролю над озброєнням у Європі відвідала полк «Дніпро-1»
Society

Канадська комісія з контролю над озброєнням у Європі відвідала полк «Дніпро-1»

18 лютого 2016р. на базу «Дніпро-1» з робочим візитом приїхали представники Канадської комісії з контролю над озброєнням у Європі*.

В складі робочої групи, яку зустрів командир полку «Дніпро-1», В’ячеслав Печененко та його заступники, базу відвідали – підполковник збройних сил Канади Франсуа Косо та майори Р. Дж. Мартін, Оуен Бредбері (Канада) і Андерс Боргесен (Данія).

Нагадаємо, що за останній місяць з офіційними та робочими візитами до «Дніпро-1» вже приїжджали військові експерти з США та Франції. Проте візит канадійців принципово відрізняється. Більше двох годин було приділено ґрунтовним бесідам з командуванням полку про напрямки діяльності та можливості особового складу, рівень технічного забезпечення та перспективи розвитку підрозділу.

Майже годину представники комісії провели у аеророзвідці, де конструктори та аналітики в дрібницях розповідали про матеріали, з яких виробляються БПЛА, особливості польотів та зйомку. Керівник аеророзвідки, Віталій Фещенко, наголосив на тому, що за весь час існування вони здійснили інструктаж та забезпечили беспілотниками майже 40 підрозділів в Україні, які знаходяться в зоні бойових дій.

Окремо гості поспілкувалися з волонтерським фондом "МАК", адже саме волонтерство, на думку канадійців, це те, що забезпечує міць та силу української армії на передовій і об’єднує українців.

Оуен Бредбері, майор збройних сил Канади, поділився враженням від екскурсії і зазначив, що така відкритість підрозділу – це найшвидший шлях до ефективної співпраці між Канадою та Україною.

А Франсуа Косо, підполковник армії Канади, зауважив, що за час перебування в Україні з місією та візитами до інших військових частин, вони вперше зіткнулися з таким високим рівнем підготовки та готовністю до діалогу саме у підрозділі «Дніпро-1».

* Комісія працює в рамках діяльності Стратегічного об’єднаного штабу збройних сил Канади.

Канадська комісія з контролю над озброєнням у Європі відвідала полк «Дніпро-1» - photo № 1Канадська комісія з контролю над озброєнням у Європі відвідала полк «Дніпро-1» - photo № 2Канадська комісія з контролю над озброєнням у Європі відвідала полк «Дніпро-1» - photo № 3Канадська комісія з контролю над озброєнням у Європі відвідала полк «Дніпро-1» - photo № 4Канадська комісія з контролю над озброєнням у Європі відвідала полк «Дніпро-1» - photo № 5Канадська комісія з контролю над озброєнням у Європі відвідала полк «Дніпро-1» - photo № 6

Міцна дружба учнів НВК №4 та бійців полку Дніпро-1 07.12.2017
Юрій Береза привітав Романа Зозулю з Днем народження 17.11.2017
Військовий капелан з США Роберт Хікс провів зустріч на базі полку «Дніпро-1» 10.11.2017
Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження 08.11.2017
Логотипи добробатів на трамваї у Кам’янському 07.11.2017