Main News Society У полк «Дніпро-1» приїхав Святійший Патріарх Філарет
Society

У полк «Дніпро-1» приїхав Святійший Патріарх Філарет

У полк «Дніпро-1» приїхав Святійший Патріарх Київський и всієї Русі-України Філарет.

 

8 квітня базу полку «Дніпро-1», в рамках візиту у Дніпропетровськ, відвідав Святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Після візиту до Храму «Покрова Пресвятої Богородиці», який було відбудовано за рік з моменту закладання фундаменту, покладання квітів до пам’ятнику загиблим воїнам «Дніпро-1», Патріарх Філарет звернувся до бійців, які очікували на його звернення.

 

Разом з бійцями на зустрічі були також присутні почесний командир полку «Дніпро-1» та народний депутат, Юрій Береза, настоятель Храму та полковий капелан – Дмитро Поворотний та представники Штабу національного захисту Дніпропетровської області та волонтери.

 

Звернення Патріарха Філарета до бійців полку «Дніпро-1»:
«Завдання наше берегти українську державу. Якщо ми збережемо державу, то будемо жити в демократії та свободі, а якщо - ні, то знову будемо в неволі. Ми 300 років жили в неволі, втратили мову і, частково, культуру.
Ви готові віддати своє життя за заповіді Христа Спасителя. Ніхто не має більшої любові до Бога, крім того, хто віддає душу свою, життя своє за друзів. Ваші побратими, в пам’ять про яких побудований пам’ятник, виконали заповіді Христа Спасителя. Як ви думаєте, якщо вони віддали життя, то Господь прийме чи обмане? Бог нікого не може обманути. Нагороду вони отримають від Бога, куди всі ми підемо.
Дякую Вам за вашу мужність і за те, що ви зупинили агресора, який вже не переможе Україну. Як би не ваша мужність, ми б здали і Дніпропетровськ, і Київ. Завдяки вам ми зупинили так званого старшого брата. Тепер він хоче всередині розсварити нас. Та ми знаємо його мету, і тому його шляхом не підемо.
Ви - взірець наших воїнів і за вашу мужність ми будемо молитися і дякувати вам за ваші подвиги. Нехай Господь Береже вас».

 

Патріарха Філарета також супроводжували Єпископ Дніпропетровський і Криворізький Симеон, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, Єпископ Луганський і Старобільський Афанасій, Єпископ Запорізький і Мелітопольський ФОТІЙ, секретар єпархії протоієрей Віталій та духовенство єпархії.

У полк «Дніпро-1» приїхав Святійший Патріарх Філарет - photo № 1У полк «Дніпро-1» приїхав Святійший Патріарх Філарет - photo № 2У полк «Дніпро-1» приїхав Святійший Патріарх Філарет - photo № 3У полк «Дніпро-1» приїхав Святійший Патріарх Філарет - photo № 4У полк «Дніпро-1» приїхав Святійший Патріарх Філарет - photo № 5У полк «Дніпро-1» приїхав Святійший Патріарх Філарет - photo № 6У полк «Дніпро-1» приїхав Святійший Патріарх Філарет - photo № 7У полк «Дніпро-1» приїхав Святійший Патріарх Філарет - photo № 8У полк «Дніпро-1» приїхав Святійший Патріарх Філарет - photo № 9У полк «Дніпро-1» приїхав Святійший Патріарх Філарет - photo № 10У полк «Дніпро-1» приїхав Святійший Патріарх Філарет - photo № 11

 

Міцна дружба учнів НВК №4 та бійців полку Дніпро-1 07.12.2017
Юрій Береза привітав Романа Зозулю з Днем народження 17.11.2017
Військовий капелан з США Роберт Хікс провів зустріч на базі полку «Дніпро-1» 10.11.2017
Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження 08.11.2017
Логотипи добробатів на трамваї у Кам’янському 07.11.2017