Main News Society Полк «Дніпро-1» бореться з браконьєрами у Дніпропетровській області
Society

Полк «Дніпро-1» бореться з браконьєрами у Дніпропетровській області

10 квітня 2016 року троє співробітників полку «Дніпро-1» виявили невідомих осіб, які виймали сітки з річки Дніпро.

Жодних документів на моторний човен або дозвіл на вилов риби в цій місцині вони не мали.

 

Рейд співробітників «Дніпро-1»  відбувався в рамках відповіді на звернення «Дніпропетровської обласної федерації риболовного спорту» та відповідного доручення Головного управління національної поліції у Дніпропетровській області.

Згідно з дорученням від 21 березні 2016 року, з метою нейтралізації протиправних дій громадян, які займаються незаконним виловом риби та інших водних живих ресурсів на території області, співробітники полку мають право проводити рейдові заходи щодо виявлення фактів порушення правил рибальства та попередження браконьєрства.

 

Виявивши порушення у вигляді незаконно використаного човна та риби, яку було знайдено у сітці, браконьєрів передали патрульним поліцейським області, які в свою чергу звернулися до «Рибнадзору» та водної поліції.

Один з трьох риболовів написав пояснювальну записку, яку відмовився підписувати. В записці йшла мова про те, що вони виїхали на річку за дровами.

Ситуація закінчилася для любителів ухи та дров на цей раз вдало – попередження вони отримали без штрафу, хоч і втратили улов.

 

На думку співробітників полку «Дніпро-1», це лише початок боротьби з браконьєрами, діяльність яких завдає збитку державі на суму майже 80 мільйонів гривень, про що свідчать дослідження органів рибоохорони.

Зростання незаконного видобутку спостерігається саме у весняно-літній період, коли риба йде на нерест.

 

Попереду у співробітників «Дніпро-1» ще не один рейд на річках Орель, Мокра Сура, Самара, Кільчень, в тому числі з залучення безпілотних літальних апаратів.

 

Валентин Наливайченко відвідав з робочим візитом полк «Дніпро-1» 11.07.2017
Громадська приймальня народного депутата України Юрія Берези 11.07.2017
Медик полку «Дніпро-1» провела іспит після курсу домедичної допомоги 11.07.2017
Діти бійців «Дніпро-1» відправились у відпочинок у Швецію 11.07.2017
Про відношення до мови 11.07.2017