Main News Society Зустріч викладачів і студентів ДДУВС з полком «Дніпро-1»
Society

Зустріч викладачів і студентів ДДУВС з полком «Дніпро-1»

6 червня на базі полку «Дніпро-1» відбулася зустріч викладачів і студентів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ з керівництвом та бійцями. Подія стала логічним продовженням науково-практичної співпраці між підрозділом та університетом. Подібну зустріч з викладачами та доцентами кафедри кримінально-правових дисциплін юридичного факультету вперше провів новий командир полку «Дніпро-1» Олександр Рашевський.

Серед викладачів на базу завітали Едуард Рижков (керівник кафедри), Віталій Телійчук, Олександр Дячкін, Оксана Соболь, Олександр Хорошун , Анатолій Шиян та 20 студентів.

Варто згадати, які саме етапи були у даній співпраці: здача крові пораненим, відвідування їх у лікарні, запрошення бійців на навчальні заняття, підготовка тренерів для Національної поліції, професійні зустрічі та круглі столи. Також, не один десяток співробітників полку «Дніпро-1» отримали та отримають дипломи про вищу освіту саме в цьому університеті.

Екскурсію по відділам бази проводив громадський діяч та представник Штабу національного захисту Дніпропетровської області, Павло Закіпний. А перед початком доцент кафедри Оксана Соболь подарувала вишикуваним на плацу бійцям свою пісню, яку виконала під акомпанемент гітари.

Гості побували у аеророзвідці, поспілкувавшись з конструкторами, переглянули відео польотів в АТО, відвідали військовий гуртожиток та музей, а також познайомилися з настоятелем Храму Покрови Пресвятої Богородиці, Дмитром Поворотним і поклали квіти біля меморіалу загиблим воїнам. Студенти та викладачі були вражені побаченим - майже за один рік на території розваленої військової частини було збудована та укомплектована всім необхідним база «Дніпро-1». Наприкінці гості побажали підрозділу віри в себе, адже саме від цього залежить перемога нашої країни.

В рамках заходу відбулася ще одна символічна подія: передача прапорів, підписаних глядачами Португалії та Іспанії в знак поваги та шани після перегляду документального фільму про підрозділ «Іловайськ. Лицарі неба». Прапори були передані авторами фільму, Катериною Стрельченко та Дмитром Панковим, які демонстрували у Європі свій фільм. Наразі прапори розміщені у музеї бойової слави «Дніпро-1», де збираються найважливіші фотоматеріали та артефакти, які свідчать про участь полку у російсько-українській війни з травня 2014 року.

 

Міцна дружба учнів НВК №4 та бійців полку Дніпро-1 07.12.2017
Юрій Береза привітав Романа Зозулю з Днем народження 17.11.2017
Військовий капелан з США Роберт Хікс провів зустріч на базі полку «Дніпро-1» 10.11.2017
Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження 08.11.2017
Логотипи добробатів на трамваї у Кам’янському 07.11.2017