Головна Новини Щоденники фронту Полк «Дніпро-1» вивели з селища Піски 20 серпня 2015 року
Щоденники фронту

Полк «Дніпро-1» вивели з селища Піски 20 серпня 2015 року

Прес-служба полку «Дніпро-1» інформує: полк «Дніпро-1» вивели з селища Піски 20 серпня 2015 року.

 

Ціла епоха скінчилася та розпочалася нова для першого в Україні добровольчого підрозділу – полку поліції спецпризначення «Дніпро-1». За ним безліч перемог та героїчних вчинків. Він звільняв міста та населені пункти,  рятував життя мирного населення та давав віру у майбутнє усій Україні.

 

Рік тому було зазнано величезної трагедії – втрачено побратимів у битві за Іловайськ. Перед героями, що пали під час Іловайського котлу, вся країна схиляє коліна.

 

Рік тому була отримана і визначна перемога – звільнено селище Піски Донецької області.  Ворога було відкинуто назад і закрито у Донецьку, позбавленого можливості маневру.

 

Протягом року плечем до плеча з 93-ю бригадою «Дніпро-1» утримував один з найгарячіших відрізків фронту - передмістя Донецьку Піски.  П'ята рота, яка безпосередньо приймала участь у звільненні селища, билася за свій дім – місто Донецьк. Під час боїв за донецький аеропорт п'ять героїв-дніпрян протягом тижня утримували метеостанцію, доки не прийшла допомога.

 

За рік кількість загиблих у Пісках зрівнялась з кількістю загиблих дніпрян під час Іловайського котлу. Не дивлячись на те, що серед добровольчих підрозділів у полку «Дніпро-1» найменші втрати, кожне життя є безцінним, і кожна втрата є трагедією.

 

Коли влітку 2015 року всі добровольчі підрозділи були відведені з передової, зокрема «Азов» та «Донбас» з Широкіного, полк єдиним добровольцем залишився на передовій  –  тримався і витримав.

 

Сьогодні полк «Дніпро-1» урочисто передав свої позиції на передовій Збройним Силам України. Для усієї країни Піски – це символ. Символ, який назавжди залишиться прикладом героїзму та патріотизму.

 

Полк полишив позиції за наказом Штабу АТЦ. Перед «Дніпро-1» стоять нові задачі: зачистки, боротьба з диверсійними групами та контрабандою, контроль за правопорядоком у зоні АТО та усі інші функції, покладені на полк як на спецпризначенців.

 

Боротьба продовжується. Боротьба за Україну та її майбутнє!

 


Все буде ‪#‎Дніпро1 !

ДНІПРО-1 ВИЯВИВ НЕБЕЗПЕЧНИЙ СХРОН З БОЄПРИПАСАМИ У НОВОЛУГАНСЬКОМУ 09.02.2018
ДНІПРО-1 ЕВАКУЮЄ АВТО ЗІ СНІГОВИХ ЗАВАЛІВ 25.01.2018
ВОЛОНТЕРИ ПРИВІТАЛИ БІЙЦІВ ДНІПРО-1 З ЗИМОВИМИ СВЯТАМИ 30.12.2017
БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВИЯВИЛИ СХРОН ЗІ ЗБРОЄЮ В ПАКЕТІ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОГО ХАРЧУВАННЯ З РОСІЇ 24.12.2017
ПОЛК ДНІПРО-1 БЕРЕ УЧАСТЬ У ЛІКВІДАЦІЇ ОБСТРІЛІВ У НОВОЛУГАНСЬКОМУ 19.12.2017