Головна Новини Щоденники фронту Прощання з Владом Казаріним у Покровську (Красноармійську)
Щоденники фронту

Прощання з Владом Казаріним у Покровську (Красноармійську)

13 серпня 2016 року у Красноармійську відбулося прощання з Владом Казаріним («Расписной»), бійцем «Дніпро-1», ПС, 93 та 54-ої бригад.

Для нас це несподівана і дуже гірка втрата. Він залишився наймолодшим з усіх бійців «Дніпро-1», вступивши до лав одним з перших у квітні 2014 року.

Він був людиною з надзвичайним характером, розумом та темпераментом, і люди до нього тягнулися, бо він як запальничка - надихав і багато робив для змін в своїй країні.

 

На прощанні було близька півтисячі людей: військові, Правий Сектор, однокласники, місцева влада, жителі міста та рідні. Всі в один голос говорили: "не віримо, не хочемо вірити..."

Серед проводжаючих також приїхали з Дніпра та Бахмута, Києва та Львова його перші бойові друзі віддати шану та подарувати матері полковий прапор на згадку про сина, який захищав рідну Землю.

 

Влада поховали на місцевому кладовищі, а сам він став першим Героєм України з Покровську, який загинув на війні з окупантом. На кладовищі міста заснували Алею в пам`ять про Героїв України. Віримо і маємо надію, що вона не буде розширюватися...

Також сподіваємося, що в його пам`ять дадуть назву одній з вулиць міста, адже місто не окуповане російською армією саме завдяки таким людям, як Влад Казарін.

 

Вічна пам`ять брату, другу, воїну...
Герої завжди з нами!

Прощання з Владом Казаріним у Покровську (Красноармійську) - фото № 1Прощання з Владом Казаріним у Покровську (Красноармійську) - фото № 2Прощання з Владом Казаріним у Покровську (Красноармійську) - фото № 3Прощання з Владом Казаріним у Покровську (Красноармійську) - фото № 4

 

Звіт полку «Дніпро-1» по ситуації у Мар’їнці за останню добу 16.11.2017
До бійців «Дніпро-1» у Мар’їнку приїхали волонтери 15.11.2017
Звіт полку «Дніпро-1» по ситуації у Мар’їнці 29.10.2017
Полк «Дніпро-1» коментує поточну ситуацію у зоні проведення АТО 05.10.2017
Перед черговою ротацією: підсумки служби на сході 28.09.2017