Головна Новини Щоденники фронту Прощання з Владом Казаріним у Покровську (Красноармійську)
Щоденники фронту

Прощання з Владом Казаріним у Покровську (Красноармійську)

13 серпня 2016 року у Красноармійську відбулося прощання з Владом Казаріним («Расписной»), бійцем «Дніпро-1», ПС, 93 та 54-ої бригад.

Для нас це несподівана і дуже гірка втрата. Він залишився наймолодшим з усіх бійців «Дніпро-1», вступивши до лав одним з перших у квітні 2014 року.

Він був людиною з надзвичайним характером, розумом та темпераментом, і люди до нього тягнулися, бо він як запальничка - надихав і багато робив для змін в своїй країні.

 

На прощанні було близька півтисячі людей: військові, Правий Сектор, однокласники, місцева влада, жителі міста та рідні. Всі в один голос говорили: "не віримо, не хочемо вірити..."

Серед проводжаючих також приїхали з Дніпра та Бахмута, Києва та Львова його перші бойові друзі віддати шану та подарувати матері полковий прапор на згадку про сина, який захищав рідну Землю.

 

Влада поховали на місцевому кладовищі, а сам він став першим Героєм України з Покровську, який загинув на війні з окупантом. На кладовищі міста заснували Алею в пам`ять про Героїв України. Віримо і маємо надію, що вона не буде розширюватися...

Також сподіваємося, що в його пам`ять дадуть назву одній з вулиць міста, адже місто не окуповане російською армією саме завдяки таким людям, як Влад Казарін.

 

Вічна пам`ять брату, другу, воїну...
Герої завжди з нами!

Прощання з Владом Казаріним у Покровську (Красноармійську) - фото № 1Прощання з Владом Казаріним у Покровську (Красноармійську) - фото № 2Прощання з Владом Казаріним у Покровську (Красноармійську) - фото № 3Прощання з Владом Казаріним у Покровську (Красноармійську) - фото № 4

 

ДНІПРО-1 ВИЯВИВ НЕБЕЗПЕЧНИЙ СХРОН З БОЄПРИПАСАМИ У НОВОЛУГАНСЬКОМУ 09.02.2018
ДНІПРО-1 ЕВАКУЮЄ АВТО ЗІ СНІГОВИХ ЗАВАЛІВ 25.01.2018
ВОЛОНТЕРИ ПРИВІТАЛИ БІЙЦІВ ДНІПРО-1 З ЗИМОВИМИ СВЯТАМИ 30.12.2017
БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВИЯВИЛИ СХРОН ЗІ ЗБРОЄЮ В ПАКЕТІ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОГО ХАРЧУВАННЯ З РОСІЇ 24.12.2017
ПОЛК ДНІПРО-1 БЕРЕ УЧАСТЬ У ЛІКВІДАЦІЇ ОБСТРІЛІВ У НОВОЛУГАНСЬКОМУ 19.12.2017