Головна Новини Щоденники фронту Полк «Дніпро-1» прийняв участь у змаганнях розвідників ОК «Схід» (сюжет прес-служби полку)
Щоденники фронту

Полк «Дніпро-1» прийняв участь у змаганнях розвідників ОК «Схід» (сюжет прес-служби полку)

Полк «Дніпро-1» вперше прийняв участь в унікальних змаганнях на визначення кращої розвідувальної групи оперативного командування «Схід», які проходили з 16 по 19 серпня у Дніпропетровські області.

 

Під час змагань головним завданням полку була контрдиверсійна боротьба. Мета - утримати міст-переправу з кодовою назвою «черепаха», яку планують захопити три групи розвідників.

Група полку з 30 людей приїхала на позицію напередодні операції. Під керівництвом командирів було налагоджено побут, місце ночівлі, виставлені чергові на постах, облаштовані секрети та виконані такі заходи безпеки, щоб жоден з ворогів не зайшов на міст.

Розіграна операція була максимально наближена до реальної в умовах проведення АТО. В операції задіяли сили аеророзвідки для контролю місцевості за допомогою БПЛА.

Екстремальні умови захоплення мосту не здивували бійців полку, адже кожен другий має досвід участі у бойових діях на Сході. Попри хибні інформаційні викиди про наближення нападників у різний час, бійці були максимально зібраними і готовими до бою. Єдина відмінність – на змаганнях для учасників всі етапи були більш ускладненими. Недарма є вислів: «важко в навчанні, легко в бою».

 

Операція «міст» пройшла вдало, а попереду - розвідників чекали багато етапів змагань, мінне поле, захоплення документів, полігон, евакуація, після яких керівництво визначило переможців згідно до встановлених нормативів.

 

ОК «Схід» подякувало Штабу національного захисту Дніпропетровської області за допомогу в проведенні заходу та забезпеченні учасників необхідними речами та продуктами.

Полк «Дніпро-1» задоволений участю в навчаннях і готовий в будь-який момент продемонструвати високі результати безпосередньо в зоні бойових дій.

Важливим результатом навчального змагання стала ефективна співпраця між Збройними Силами України та підрозділами національної поліції, адже такий спільний захід проводиться вперше за 25 років Незалежності України.

 

ЗВІТ ПОЛКУ ДНІПРО-1:  БОРОТЬБА З КОНТРАБАНДОЮ,  НАРКОТИКАМИ ТА НЗФ  У ЗОНІ ООС ТРИВАЄ 19.09.2018
ЗВІТ ПОЛКУ ДНІПРО-1:  ЩОДЕННА СЛУЖБА НА ТЕРИТОРІЇ ООС   12.09.2018
ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ`ЯТІ ЗАГИБЛИХ У ІЛОВАЙСЬКУ БІЙЦІВ 29.08.2018
ВРЯТУВАЛИ БРОНЕЖИЛЕТИ: ДО ЛІКАРНІ ДНІПРА ДОПРАВИЛИ ДВОХ ПОРАНЕНИХ БІЙЦІВ 06.08.2018
АРТЕМ ШЕВЧЕНКО: ПОЛІЦІЯ НА ПЕРЕДКУ 05.08.2018