Головна Новини Щоденники фронту Полк «Дніпро-1» прийняв участь у змаганнях розвідників ОК «Схід» (сюжет прес-служби полку)
Щоденники фронту

Полк «Дніпро-1» прийняв участь у змаганнях розвідників ОК «Схід» (сюжет прес-служби полку)

Полк «Дніпро-1» вперше прийняв участь в унікальних змаганнях на визначення кращої розвідувальної групи оперативного командування «Схід», які проходили з 16 по 19 серпня у Дніпропетровські області.

 

Під час змагань головним завданням полку була контрдиверсійна боротьба. Мета - утримати міст-переправу з кодовою назвою «черепаха», яку планують захопити три групи розвідників.

Група полку з 30 людей приїхала на позицію напередодні операції. Під керівництвом командирів було налагоджено побут, місце ночівлі, виставлені чергові на постах, облаштовані секрети та виконані такі заходи безпеки, щоб жоден з ворогів не зайшов на міст.

Розіграна операція була максимально наближена до реальної в умовах проведення АТО. В операції задіяли сили аеророзвідки для контролю місцевості за допомогою БПЛА.

Екстремальні умови захоплення мосту не здивували бійців полку, адже кожен другий має досвід участі у бойових діях на Сході. Попри хибні інформаційні викиди про наближення нападників у різний час, бійці були максимально зібраними і готовими до бою. Єдина відмінність – на змаганнях для учасників всі етапи були більш ускладненими. Недарма є вислів: «важко в навчанні, легко в бою».

 

Операція «міст» пройшла вдало, а попереду - розвідників чекали багато етапів змагань, мінне поле, захоплення документів, полігон, евакуація, після яких керівництво визначило переможців згідно до встановлених нормативів.

 

ОК «Схід» подякувало Штабу національного захисту Дніпропетровської області за допомогу в проведенні заходу та забезпеченні учасників необхідними речами та продуктами.

Полк «Дніпро-1» задоволений участю в навчаннях і готовий в будь-який момент продемонструвати високі результати безпосередньо в зоні бойових дій.

Важливим результатом навчального змагання стала ефективна співпраця між Збройними Силами України та підрозділами національної поліції, адже такий спільний захід проводиться вперше за 25 років Незалежності України.

 

В ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВІДБУЛИСЯ НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНІ СТРІЛЬБИ (ФОТО) 21.05.2018
ДНІПРО-1 ВИЯВИВ НЕБЕЗПЕЧНИЙ СХРОН З БОЄПРИПАСАМИ У НОВОЛУГАНСЬКОМУ 09.02.2018
ДНІПРО-1 ЕВАКУЮЄ АВТО ЗІ СНІГОВИХ ЗАВАЛІВ 25.01.2018
ВОЛОНТЕРИ ПРИВІТАЛИ БІЙЦІВ ДНІПРО-1 З ЗИМОВИМИ СВЯТАМИ 30.12.2017
БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВИЯВИЛИ СХРОН ЗІ ЗБРОЄЮ В ПАКЕТІ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОГО ХАРЧУВАННЯ З РОСІЇ 24.12.2017