Головна Новини Щоденники фронту Полк «Дніпро-1» повернувся на передову і виконує завдання у Мар’їнці
Щоденники фронту

Полк «Дніпро-1» повернувся на передову і виконує завдання у Мар’їнці

У вересні полк «Дніпро-1» повернувся на передову, у прифронтове місто Мар`їнка.

 

Більше трьох тижнів бійці підрозділу виконують поставлені командуванням Генерального штабу бойові розпорядження: патрулювання міста, оперативно-пошукова діяльність та активно співпрацює з іншими підрозділами.

Рішення про повернення на передову було прийнято у вересні 2016 року у зв’язку з необхідністю посилення позицій українських військових у стратегічно важливому місті Мар`їнка.

Нагадаємо, що полк «Дніпро-1» було виведено з передової (с.Піски) у серпні 2015 і впродовж року співробітники виконували завдання з охорони громадського порядку у Бахмуті та Часовому Ярі, але були готові вийти знову на лінію фронту.

 

Полк "Дніпро -1" не раз доводив високу боєздатність та ефективність під час російської агресії. Саме тому повернення добровольчого підрозділу, якого за рішучість та непохитність бояться сепаратисти, є цілком виправданим.

Щодня наші побратими знаходяться під загрозою, адже Мар`їнка – одне з найнебезпечніших міст на Сході України, де кожну добу відбуваються ворожі обстріли з боку терористичних сил ДНР та окупантів (міномети 82 та 120 калібрів, стрілецька зброя). Проте група полку, яка наразі працює в Мар`їнці під керівництвом командира «Лютого» виконує завдання злагоджено і тримає міцно свої позиції.

 

Все буде #Дніпро1

Полк «Дніпро-1» повернувся на передову і виконує завдання у Мар’їнці - фото № 1Полк «Дніпро-1» повернувся на передову і виконує завдання у Мар’їнці - фото № 2Полк «Дніпро-1» повернувся на передову і виконує завдання у Мар’їнці - фото № 3Полк «Дніпро-1» повернувся на передову і виконує завдання у Мар’їнці - фото № 4Полк «Дніпро-1» повернувся на передову і виконує завдання у Мар’їнці - фото № 5Полк «Дніпро-1» повернувся на передову і виконує завдання у Мар’їнці - фото № 6

НЗФ ОРДО та ОРЛО продовжували перешкоджати діяльності СММ ОБСЄ упродовж серпня 07.09.2017
Тактична та вогнева підготовка полку «Дніпро-1» 17.08.2017
Полк «Дніпро-1» виявив схованку незаконних боєприпасів та перевізника-мародера 29.07.2017
Третя річниця звільнення с.Піски 28.07.2017
Житлові квартали Мар'їнки вкотре потрапили під обстріл з боку НЗФ ОРДО 19.07.2017