Головна Новини Щоденники фронту Вночі полк «Дніпро-1» допоміг ліквідувати пожежу у Мар’їнці під обстрілами
Щоденники фронту

Вночі полк «Дніпро-1» допоміг ліквідувати пожежу у Мар’їнці під обстрілами

28 листопада, під час планового патрулювання Мар`їнки, близько першої ночі, група швидкого реагування «Дніпро-1» стала свідками пожежі у двоповерховому будинку по вулиці Шевченко і допомогла ліквідувати пожежу.

Бійці полку «Бен», «Прайд» та «Большой», відразу викликали представників місцевого МНС, а також стежили за тим, щоб місцеві жителі не постраждали від наслідків пожежі.

 

За даними «Дніпро-1» будівля загорілася після обстрілу бронебійно-запалювальними кулями. А вже о 3 ночі, з позицій російсько-терористичних угрупувань, розпочався обстріл стрілецькою зброєю. При чому, ворог цілився не тільки по військовим, але і по цивільним громадянам, які допомагали у ліквідуванні пожежі.

Також, під час нічного патрулювання, співробітники знайшли літню жінку, яка безцільно блукала вулицями міста, не знаючи де вона і хто. Хлопці відвели її до місцевого відділу поліції, де і визначили її особистість. На жаль, родичі підтвердили, що такі ситуації повторюються не вперше. На щастя, поранених та загиблих з української сторони немає.

 

Бійці «Дніпро-1» продовжують патрулювання вулиць міста та допомагають місцевому населенню переживати військовий стан спокійно та з впевненістю, що поряд є ті, хто захистять їхні домівки та життя.

 

Також, ця новина була опублікована на таких медійних ресурсах, як:

Цензор.нет «Уночі полк «Дніпро-1» допоміг ліквідувати пожежу в Мар'їнці під обстрілами. ФОТО»;

Громадське радіо «Бійці полку «Дніпро-1» розповіли, як гасили пожежу під обстрілами - фото».

Вночі полк «Дніпро-1» допоміг ліквідувати пожежу у Мар’їнці під обстрілами - фото № 1Вночі полк «Дніпро-1» допоміг ліквідувати пожежу у Мар’їнці під обстрілами - фото № 2Вночі полк «Дніпро-1» допоміг ліквідувати пожежу у Мар’їнці під обстрілами - фото № 3

Звіт полку «Дніпро-1» по ситуації у Мар’їнці за останню добу 16.11.2017
До бійців «Дніпро-1» у Мар’їнку приїхали волонтери 15.11.2017
Звіт полку «Дніпро-1» по ситуації у Мар’їнці 29.10.2017
Полк «Дніпро-1» коментує поточну ситуацію у зоні проведення АТО 05.10.2017
Перед черговою ротацією: підсумки служби на сході 28.09.2017