Головна Новини Щоденники фронту Вночі полк «Дніпро-1» допоміг ліквідувати пожежу у Мар’їнці під обстрілами
Щоденники фронту

Вночі полк «Дніпро-1» допоміг ліквідувати пожежу у Мар’їнці під обстрілами

28 листопада, під час планового патрулювання Мар`їнки, близько першої ночі, група швидкого реагування «Дніпро-1» стала свідками пожежі у двоповерховому будинку по вулиці Шевченко і допомогла ліквідувати пожежу.

Бійці полку «Бен», «Прайд» та «Большой», відразу викликали представників місцевого МНС, а також стежили за тим, щоб місцеві жителі не постраждали від наслідків пожежі.

 

За даними «Дніпро-1» будівля загорілася після обстрілу бронебійно-запалювальними кулями. А вже о 3 ночі, з позицій російсько-терористичних угрупувань, розпочався обстріл стрілецькою зброєю. При чому, ворог цілився не тільки по військовим, але і по цивільним громадянам, які допомагали у ліквідуванні пожежі.

Також, під час нічного патрулювання, співробітники знайшли літню жінку, яка безцільно блукала вулицями міста, не знаючи де вона і хто. Хлопці відвели її до місцевого відділу поліції, де і визначили її особистість. На жаль, родичі підтвердили, що такі ситуації повторюються не вперше. На щастя, поранених та загиблих з української сторони немає.

 

Бійці «Дніпро-1» продовжують патрулювання вулиць міста та допомагають місцевому населенню переживати військовий стан спокійно та з впевненістю, що поряд є ті, хто захистять їхні домівки та життя.

 

Також, ця новина була опублікована на таких медійних ресурсах, як:

Цензор.нет «Уночі полк «Дніпро-1» допоміг ліквідувати пожежу в Мар'їнці під обстрілами. ФОТО»;

Громадське радіо «Бійці полку «Дніпро-1» розповіли, як гасили пожежу під обстрілами - фото».

Вночі полк «Дніпро-1» допоміг ліквідувати пожежу у Мар’їнці під обстрілами - фото № 1Вночі полк «Дніпро-1» допоміг ліквідувати пожежу у Мар’їнці під обстрілами - фото № 2Вночі полк «Дніпро-1» допоміг ліквідувати пожежу у Мар’їнці під обстрілами - фото № 3

ДНІПРО-1 ВИЯВИВ НЕБЕЗПЕЧНИЙ СХРОН З БОЄПРИПАСАМИ У НОВОЛУГАНСЬКОМУ 09.02.2018
ДНІПРО-1 ЕВАКУЮЄ АВТО ЗІ СНІГОВИХ ЗАВАЛІВ 25.01.2018
ВОЛОНТЕРИ ПРИВІТАЛИ БІЙЦІВ ДНІПРО-1 З ЗИМОВИМИ СВЯТАМИ 30.12.2017
БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВИЯВИЛИ СХРОН ЗІ ЗБРОЄЮ В ПАКЕТІ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОГО ХАРЧУВАННЯ З РОСІЇ 24.12.2017
ПОЛК ДНІПРО-1 БЕРЕ УЧАСТЬ У ЛІКВІДАЦІЇ ОБСТРІЛІВ У НОВОЛУГАНСЬКОМУ 19.12.2017