Головна Новини Щоденники фронту ГО «Молодь Дніпро-1» долучилися до акції допомоги бійцям АТО
Щоденники фронту

ГО «Молодь Дніпро-1» долучилися до акції допомоги бійцям АТО

20 лютого, в Треті роковини розстрілу Майдану та дні вшанування Небесної Сотні, діти «Молодь Дніпро-1» продемонстрували свої гідні волонтерські якості. Великий багажник, який набили доверху юні волонтери, містив декілька десятків пакетів, в яких були чай, кава, шоколад, сухофрукти, яблука, апельсини та лимони.

Також дітки турботливо поклали макарони і багато цукру, згущене молоко, печиво, мед та малинове варення. Окремо, для шпиталю, назбирали гумові капці, білизну та футболки.

 

Частина з продуктів та речей вже поїхала у Часів Яр, а також - у Мар`їнку. Інша частина, разом з зігрівайками від волонтерів, поїде бійцям ЗСУ та іншим підрозділам на Схід.

 

Хочеться окремо додати, що вперше за історію існування та функціонування ГО «Молодь Дніпро-1», учасники зібрали таку велику кількість волонтерської допомоги завдяки своїм друзям та учням шкіл Дніпропетровської області.

 

Все буде #МолодьДніпро1

ГО «Молодь Дніпро-1» долучилися до акції допомоги бійцям АТО - фото № 1ГО «Молодь Дніпро-1» долучилися до акції допомоги бійцям АТО - фото № 2ГО «Молодь Дніпро-1» долучилися до акції допомоги бійцям АТО - фото № 3ГО «Молодь Дніпро-1» долучилися до акції допомоги бійцям АТО - фото № 4

Звіт полку «Дніпро-1» по ситуації у Мар’їнці за останню добу 16.11.2017
До бійців «Дніпро-1» у Мар’їнку приїхали волонтери 15.11.2017
Звіт полку «Дніпро-1» по ситуації у Мар’їнці 29.10.2017
Полк «Дніпро-1» коментує поточну ситуацію у зоні проведення АТО 05.10.2017
Перед черговою ротацією: підсумки служби на сході 28.09.2017