Головна Новини Щоденники фронту ГО «Молодь Дніпро-1» долучилися до акції допомоги бійцям АТО
Щоденники фронту

ГО «Молодь Дніпро-1» долучилися до акції допомоги бійцям АТО

20 лютого, в Треті роковини розстрілу Майдану та дні вшанування Небесної Сотні, діти «Молодь Дніпро-1» продемонстрували свої гідні волонтерські якості. Великий багажник, який набили доверху юні волонтери, містив декілька десятків пакетів, в яких були чай, кава, шоколад, сухофрукти, яблука, апельсини та лимони.

Також дітки турботливо поклали макарони і багато цукру, згущене молоко, печиво, мед та малинове варення. Окремо, для шпиталю, назбирали гумові капці, білизну та футболки.

 

Частина з продуктів та речей вже поїхала у Часів Яр, а також - у Мар`їнку. Інша частина, разом з зігрівайками від волонтерів, поїде бійцям ЗСУ та іншим підрозділам на Схід.

 

Хочеться окремо додати, що вперше за історію існування та функціонування ГО «Молодь Дніпро-1», учасники зібрали таку велику кількість волонтерської допомоги завдяки своїм друзям та учням шкіл Дніпропетровської області.

 

Все буде #МолодьДніпро1

ГО «Молодь Дніпро-1» долучилися до акції допомоги бійцям АТО - фото № 1ГО «Молодь Дніпро-1» долучилися до акції допомоги бійцям АТО - фото № 2ГО «Молодь Дніпро-1» долучилися до акції допомоги бійцям АТО - фото № 3ГО «Молодь Дніпро-1» долучилися до акції допомоги бійцям АТО - фото № 4

17 липня: ситуація у населених пунктах, в яких несуть службу бійці «Дніпро-1» 19.07.2017
Житлові квартали Мар'їнки вкотре потрапили під обстріл з боку НЗФ ОРДО 19.07.2017
Віталіє Чернявській, дякуємо за допомогу! 11.07.2017
Зведення прес-центру штабу АТО за минулу добу станом на 06:00 годину 30 червня 2017 року 11.07.2017
Після капітального ремонту на озброєння «Дніпро-1» повернувся БРДМ-2 11.07.2017