Головна Новини Щоденники фронту ГО «Молодь Дніпро-1» долучилися до акції допомоги бійцям АТО
Щоденники фронту

ГО «Молодь Дніпро-1» долучилися до акції допомоги бійцям АТО

20 лютого, в Треті роковини розстрілу Майдану та дні вшанування Небесної Сотні, діти «Молодь Дніпро-1» продемонстрували свої гідні волонтерські якості. Великий багажник, який набили доверху юні волонтери, містив декілька десятків пакетів, в яких були чай, кава, шоколад, сухофрукти, яблука, апельсини та лимони.

Також дітки турботливо поклали макарони і багато цукру, згущене молоко, печиво, мед та малинове варення. Окремо, для шпиталю, назбирали гумові капці, білизну та футболки.

 

Частина з продуктів та речей вже поїхала у Часів Яр, а також - у Мар`їнку. Інша частина, разом з зігрівайками від волонтерів, поїде бійцям ЗСУ та іншим підрозділам на Схід.

 

Хочеться окремо додати, що вперше за історію існування та функціонування ГО «Молодь Дніпро-1», учасники зібрали таку велику кількість волонтерської допомоги завдяки своїм друзям та учням шкіл Дніпропетровської області.

 

Все буде #МолодьДніпро1

ГО «Молодь Дніпро-1» долучилися до акції допомоги бійцям АТО - фото № 1ГО «Молодь Дніпро-1» долучилися до акції допомоги бійцям АТО - фото № 2ГО «Молодь Дніпро-1» долучилися до акції допомоги бійцям АТО - фото № 3ГО «Молодь Дніпро-1» долучилися до акції допомоги бійцям АТО - фото № 4

ДНІПРО-1 ВИЯВИВ НЕБЕЗПЕЧНИЙ СХРОН З БОЄПРИПАСАМИ У НОВОЛУГАНСЬКОМУ 09.02.2018
ДНІПРО-1 ЕВАКУЮЄ АВТО ЗІ СНІГОВИХ ЗАВАЛІВ 25.01.2018
ВОЛОНТЕРИ ПРИВІТАЛИ БІЙЦІВ ДНІПРО-1 З ЗИМОВИМИ СВЯТАМИ 30.12.2017
БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВИЯВИЛИ СХРОН ЗІ ЗБРОЄЮ В ПАКЕТІ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОГО ХАРЧУВАННЯ З РОСІЇ 24.12.2017
ПОЛК ДНІПРО-1 БЕРЕ УЧАСТЬ У ЛІКВІДАЦІЇ ОБСТРІЛІВ У НОВОЛУГАНСЬКОМУ 19.12.2017