Головна Новини Щоденники фронту Бійці полку «Дніпро-1» продовжують нести службу у Мар’їнці та забезпечувати громадський порядок
Щоденники фронту

Бійці полку «Дніпро-1» продовжують нести службу у Мар’їнці та забезпечувати громадський порядок

Вперше за останні місяці, з 20 на 21 квітня, по місту Мар`їнка вів обстріл танк. А це свідчить про те, що вороги відкрито ігнорують, як і раніше, мінські домовленості, в тому числі, відведення зброї, підтягнувши важке озброєння в район Олександрівки.

Щоночі бійці «Дніпро-1» пильно патрулюють місто. Впродовж патрулювання велика увага приділяється спілкуванню з місцевим населенням та контролю за порожніми будинками, а також - контрдиверсійним заходам. Відтак, в умовах постійної загрози життю містян, особливу увагу бійці приділяють підозрілим особам, які проникають у місто.

 

Позитивні наслідки патрулювання – очевидні. Наприклад, 20 березня 2017 року бійці «Дніпро-1» виявили підозрілого громадянина біля позицій ЗСУ. Під час проведення оперативних дій і з'ясування особи, стало відомо, що чоловік (1988 р.н.) мешкає на непідконтрольній Україні території, багаторазово засуджувався і в цей час знаходиться у розшуку. Поліцейські полку «Дніпро-1» затримали громадянина і відправили у місцевий відділ поліції. А вже через деякий час Мар`їнський суд застосував запобіжний захід «тримання під вартою».

 

Маршрут патрулювання бійцями полку «Дніпро-1» щоночі знаходиться під обстрілом, в тому числі, з гранатометів та мінометів. Проте, бійці несуть службу злагоджено і знаходяться цілодобово у бойовій готовності, адже їх головне завдання - громадська безпека фронтового міста, де мирні жителі три роки поспіль відчувають на собі та свої будинках жахливі результати агресії з боку російсько-терористичних військ.

Бійці полку «Дніпро-1» продовжують нести службу у Мар’їнці та забезпечувати громадський порядок  - фото № 1Бійці полку «Дніпро-1» продовжують нести службу у Мар’їнці та забезпечувати громадський порядок  - фото № 2Бійці полку «Дніпро-1» продовжують нести службу у Мар’їнці та забезпечувати громадський порядок  - фото № 3Бійці полку «Дніпро-1» продовжують нести службу у Мар’їнці та забезпечувати громадський порядок  - фото № 4Бійці полку «Дніпро-1» продовжують нести службу у Мар’їнці та забезпечувати громадський порядок  - фото № 5Бійці полку «Дніпро-1» продовжують нести службу у Мар’їнці та забезпечувати громадський порядок  - фото № 6Бійці полку «Дніпро-1» продовжують нести службу у Мар’їнці та забезпечувати громадський порядок  - фото № 7

ЗВІТ ПОЛКУ ДНІПРО-1: ЛИСТОПАД 2018. ПОСИЛЕНИЙ РЕЖИМ НЕСЕННЯ СЛУЖБИ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ. 28.11.2018
ВІДЕОЗВІТ: РОТАЦІЯ ОСІНЬ 2018 25.11.2018
ЗВІТ ПОЛКУ ДНІПРО-1:  БОРОТЬБА З КОНТРАБАНДОЮ,  НАРКОТИКАМИ ТА НЗФ  У ЗОНІ ООС ТРИВАЄ 19.09.2018
ЗВІТ ПОЛКУ ДНІПРО-1:  ЩОДЕННА СЛУЖБА НА ТЕРИТОРІЇ ООС   12.09.2018
ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ`ЯТІ ЗАГИБЛИХ У ІЛОВАЙСЬКУ БІЙЦІВ 29.08.2018