Головна Новини Щоденники фронту Бійці полку «Дніпро-1» продовжують нести службу у Мар’їнці та забезпечувати громадський порядок
Щоденники фронту

Бійці полку «Дніпро-1» продовжують нести службу у Мар’їнці та забезпечувати громадський порядок

Вперше за останні місяці, з 20 на 21 квітня, по місту Мар`їнка вів обстріл танк. А це свідчить про те, що вороги відкрито ігнорують, як і раніше, мінські домовленості, в тому числі, відведення зброї, підтягнувши важке озброєння в район Олександрівки.

Щоночі бійці «Дніпро-1» пильно патрулюють місто. Впродовж патрулювання велика увага приділяється спілкуванню з місцевим населенням та контролю за порожніми будинками, а також - контрдиверсійним заходам. Відтак, в умовах постійної загрози життю містян, особливу увагу бійці приділяють підозрілим особам, які проникають у місто.

 

Позитивні наслідки патрулювання – очевидні. Наприклад, 20 березня 2017 року бійці «Дніпро-1» виявили підозрілого громадянина біля позицій ЗСУ. Під час проведення оперативних дій і з'ясування особи, стало відомо, що чоловік (1988 р.н.) мешкає на непідконтрольній Україні території, багаторазово засуджувався і в цей час знаходиться у розшуку. Поліцейські полку «Дніпро-1» затримали громадянина і відправили у місцевий відділ поліції. А вже через деякий час Мар`їнський суд застосував запобіжний захід «тримання під вартою».

 

Маршрут патрулювання бійцями полку «Дніпро-1» щоночі знаходиться під обстрілом, в тому числі, з гранатометів та мінометів. Проте, бійці несуть службу злагоджено і знаходяться цілодобово у бойовій готовності, адже їх головне завдання - громадська безпека фронтового міста, де мирні жителі три роки поспіль відчувають на собі та свої будинках жахливі результати агресії з боку російсько-терористичних військ.

Бійці полку «Дніпро-1» продовжують нести службу у Мар’їнці та забезпечувати громадський порядок  - фото № 1Бійці полку «Дніпро-1» продовжують нести службу у Мар’їнці та забезпечувати громадський порядок  - фото № 2Бійці полку «Дніпро-1» продовжують нести службу у Мар’їнці та забезпечувати громадський порядок  - фото № 3Бійці полку «Дніпро-1» продовжують нести службу у Мар’їнці та забезпечувати громадський порядок  - фото № 4Бійці полку «Дніпро-1» продовжують нести службу у Мар’їнці та забезпечувати громадський порядок  - фото № 5Бійці полку «Дніпро-1» продовжують нести службу у Мар’їнці та забезпечувати громадський порядок  - фото № 6Бійці полку «Дніпро-1» продовжують нести службу у Мар’їнці та забезпечувати громадський порядок  - фото № 7

Звіт полку «Дніпро-1» по ситуації у Мар’їнці за останню добу 16.11.2017
До бійців «Дніпро-1» у Мар’їнку приїхали волонтери 15.11.2017
Звіт полку «Дніпро-1» по ситуації у Мар’їнці 29.10.2017
Полк «Дніпро-1» коментує поточну ситуацію у зоні проведення АТО 05.10.2017
Перед черговою ротацією: підсумки служби на сході 28.09.2017