Головна Новини Щоденники фронту Полк «Дніпро-1» виявив схованку незаконних боєприпасів та перевізника-мародера
Щоденники фронту

Полк «Дніпро-1» виявив схованку незаконних боєприпасів та перевізника-мародера

За останні дні липня співробітниками полку «Дніпро-1» було проведено кілька успішних операцій в зоні бойових дій на Сході України, під час виконання своїх службових обов'язків у місті Бахмут.

Зокрема, була виявлена схованка з боєприпасами, а також - металобрухт, який незаконно вивозився з метою збуту.
 

24 липня, через 43-й блок-пост у Бахмуті проїжджав вантажний автомобіль, за кермом якого був містянин Константинівки. Співробітники полку оглянули автомобіль і виявили обладнання, яке за словами водія вивозилося як непотрібне з Миронівського бетонного заводу. Проте, жодних документів з заводу, актів або наказів, які б дозволяли вивіз, водій не зміг показати. Так само, походження металобрухту залишилося невідомим.

Співробітники полку не пропустили авто далі і передали інформацію про інцидент у чергову частину Бахмутського відділення поліції, яке продовжило з’ясування обставин події у межах своєї компетенції.

 

26 липня співробітникам полку «Дніпро-1» (43 блок-пост) жителі району повідомили про незвичайну знахідку у лісосмузі. Нею виявився підозрілий ящик з дерева, який вони не відкривали з метою безпеки. Співробітники «Дніпро-1» спільно з представниками ВСП ЗСУ висунулися на місце знахідки для проведення оперативних дій. І вже під час ретельного огляду виявили цікаву схованку, власника якої вже шукає місцева поліція. Зокрема, у ящику були знайдені - 3 гранати РГД, 3 гранати Ф1, 11 запалiв, 2 постріла до РПГ 7 та 12 набоїв 7.62*54. На місце був викликаний СОГ Бахмутського ВП та МНС. 

Все буде #Дніпро1

Полк «Дніпро-1» виявив схованку незаконних боєприпасів та перевізника-мародера - фото № 1Полк «Дніпро-1» виявив схованку незаконних боєприпасів та перевізника-мародера - фото № 2

ДНІПРО-1 ВИВЯВИВ НЕБЕЗПЕЧНИЙ СХРОН З БОЄПРИПАСАМИ У НОВОЛУГАНСЬКОМУ 09.02.2018
ДНІПРО-1 ЕВАКУЮЄ АВТО ЗІ СНІГОВИХ ЗАВАЛІВ 25.01.2018
ВОЛОНТЕРИ ПРИВІТАЛИ БІЙЦІВ ДНІПРО-1 З ЗИМОВИМИ СВЯТАМИ 30.12.2017
БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВИЯВИЛИ СХРОН ЗІ ЗБРОЄЮ В ПАКЕТІ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОГО ХАРЧУВАННЯ З РОСІЇ 24.12.2017
ПОЛК ДНІПРО-1 БЕРЕ УЧАСТЬ У ЛІКВІДАЦІЇ ОБСТРІЛІВ У НОВОЛУГАНСЬКОМУ 19.12.2017