Головна Новини Щоденники фронту Перед черговою ротацією: підсумки служби на сході
Щоденники фронту

Перед черговою ротацією: підсумки служби на сході

«Завдання для підрозділу «Дніпро-1», як і раніше, незмінні - це виявлення бойовиків НЗФ та осіб причетних до терористичних угрупувань, а також - допомога місцевій поліції».


Невдовзі у полку «Дніпро-1» відбудеться ротація бійців, перед якою прес-служба полку «Дніпро-1» поспілкувалася із заступником командира 2-ї роти, Іллєю Сидоренко, що прокоментував ситуацію на Сході, зокрема у Часовому Ярі та на блок-постах біля м.Бахмут, де чергує «Дніпро-1»:

«У зв'язку з російсько-білоруськими навчаннями впродовж останніх тижнів на Сході України діяв посилений режим на блок-постах.
За період ротаціі затримано кілька осіб колишніх членів НЗФ, які через незадовільні умови служби та економічну ситуацію на окупованих територіях, намагалися проїхати на неокуповану частину Донецької області, але їм це не вдалося. 
Завдання для підрозділу «Дніпро-1», як і раніше, незмінні - це виявлення бойовиків НЗФ та осіб причетних до терористичних угрупувань, а також - допомога місцевій поліціі.

Особливу увагу приділяємо охороні об'єктів інфраструктури міста, соціальним закладам та слідкуємо за громадським порядком. Обіцяного «Шкільного» перемир'я, на жаль, не чутно. Проте, українцям варто давно забути про довіру обіцянкам ворожої сторони і виконувати свої завдання якісно, захищаючи кордони та інтереси Української держави».

Перед черговою ротацією: підсумки служби на сході - фото № 1

ПОЛК ДНІПРО-1 ТА 28 ОМБр ВИЯВИЛИ НЕАКРЕДИТОВАНУ ЗНІМАЛЬНУ КОМАНДУ НА ТЕРИТОРІЇ ООС 26.06.2018
БОРОТЬБА З НЕЛЕГАЛЬНИМИ «МЕТАЛІСТАМИ» ТРИВАЄ 25.06.2018
ПОЛК ДНІПРО-1 ЗУПИНИВ НЕЗАКОННОГО ЛІСОРУБА  25.06.2018
ЗВЕДЕНИЙ ЗАГІН ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВИЯВИВ НАРКОТИКИ У М.КУРАХОВЕ 08.06.2018
ЗВЕДЕНИЙ ЗАГІН ПОЛКУ ДНІПРО-1 ПОЧАВ СПІЛЬНУ СЛУЖБУ 05.06.2018