Головна Новини Щоденники фронту Полк «Дніпро-1» коментує поточну ситуацію у зоні проведення АТО
Щоденники фронту

Полк «Дніпро-1» коментує поточну ситуацію у зоні проведення АТО

На початку жовтня закінчилася чергова ротація для бійців полку патрульної служби поліції «Дніпро-1», які несли службу у зоні АТО (Часів яр, Бахмут, Мар`їнка).

 

Генадій Іванович Гриценко, підполковник поліції, командир 5-роти полку «Дніпро-1», прокоментував прес-службі полку поточну ситуацію:

 

«Завдяки правильно вибудуваній роботі у підрозділі, узгодженим маршрутам з керівниками районного відділення поліції, якому ми зараз підпорядковуємося, та злагодженим патрулюванням з військовими патрулями, полк успішно виконує усі завдання, поставлені керівництвом ГУНП та штабом АТЦ. Впевнений, наші колеги, які заїдуть після нас, зможуть гідно продовжити співпрацю з поліцією та військовими, а також - з місцевим населенням, адже один з головних пунктів для нас - це охорона об`єктів інфраструктури міста - дитячий садок, спортивна школа, завод та тимчасові місця дислокації волонтерів. 


Також, ми вдосконалили роботу чергової частини, яка отримує інформацію та відповідальна за правильне реагування за Законом України на звернення містян, на які ми реагуємо швидко, навіть якщо вони бувають помилковими.

 

Зараз у місті спокійно, проте - це війна, і від наших дій залежить спокій місцевих жителів та нормальна робота військових.

 

Крім того, ми контролюємо рух транспорту та перевіряємо документи, в обидві сторони, як з підконтрольної Україні території, так і в сторону, окуповану російською армією та НЗФ. Проте, головне наше завдання - це патрулювання вулиць, які ведуть до ВОПів.

 

Якщо обстріли тривають в денний час, патрулі починають працювати у посиленому режимі, щоб уникнути мародерства у будинках, які покинули власники.

 

Зараз майже 1000 людей повернулися у місто, з початком учбового року, що вимагає інтенсивнішого контролю над ситуацією та високого рівня відповідальності, як за належний рівень своєї служби, так і за людей, що живуть у місті.»

Полк «Дніпро-1» коментує поточну ситуацію у зоні проведення АТО - фото № 1

ЗВІТ ПОЛКУ ДНІПРО-1:  БОРОТЬБА З КОНТРАБАНДОЮ,  НАРКОТИКАМИ ТА НЗФ  У ЗОНІ ООС ТРИВАЄ 19.09.2018
ЗВІТ ПОЛКУ ДНІПРО-1:  ЩОДЕННА СЛУЖБА НА ТЕРИТОРІЇ ООС   12.09.2018
ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ`ЯТІ ЗАГИБЛИХ У ІЛОВАЙСЬКУ БІЙЦІВ 29.08.2018
ВРЯТУВАЛИ БРОНЕЖИЛЕТИ: ДО ЛІКАРНІ ДНІПРА ДОПРАВИЛИ ДВОХ ПОРАНЕНИХ БІЙЦІВ 06.08.2018
АРТЕМ ШЕВЧЕНКО: ПОЛІЦІЯ НА ПЕРЕДКУ 05.08.2018