Головна Новини Щоденники фронту Звіт полку «Дніпро-1» по ситуації у Мар’їнці
Щоденники фронту

Звіт полку «Дніпро-1» по ситуації у Мар’їнці

Ситуація у м. Мар'їнка станом на 29 жовтня залишається напруженою через посилення ворожих обстрілів з боку супротивника.

Проте, бійці «Дніпро -1», які нещодавно оновили особовий склад у цьому місті, з новими силами виконують свої обов'язки відповідально та мужньо.

 

Командир 1-ї роти Євген Нікітін розповідає прес-службі, що було зроблено за останній тиждень полком (20-26 жовтня):

«Наша мета - це забезпечення порядку на вулицях та припинення правопорушень, а також - допомога містянам у вирішенні як побутових питань, якщо їх дома зазнали ушкоджень, так і своєчасна реакція на травми або поранення серед військових та цивільних. Ми завжди діємо згідно з розпорядженнями штабу АТЦ та ГУНП в Донецькій області. А тому, постійно перевіряємо підозрілих громадян, гостей міста, транспорт та вантаж. Тут великий потік людей, і нам вкрай важливо виявити та не дозволити провокативні та руйнівні дії на підконтрольній Україні території, яка й так страждає від бойових дій. При особистій перевірці, а також за допомогою Ситуаційного Центру, який займається організаційно -аналітичною діяльністю та обробкою інформації, ми забезпечуємо оперативне реагування на момент виявлення підозрілих осіб, або тих, що в розшуку, і які можуть належати до бандформувань ДНР -ЛНР або везти небезпечні вантажі для підсилення дій ворога».


Крім того, полк тісно координується з Військово-цивільною адміністрацією, ЗСУ та територіальними відділами поліції. 


За останній тиждень було перевірено більше 100 осіб, в той час як з боку ОРДЛО ведеться постійний обстріл - міномети різного калібру чутно постійно, так само є активність снайперів. На жаль, за даними прес-центру штабу АТЦ на цьому тижні, були загиблі та поранені бійці ЗСУ.

 

Свої позиції полк не полишає і робить все залежне, щоб життя міста залишалося відносно стабільним, а місцеві жителі могли пересуватися вулицями безпечно.

ЗВІТ ПОЛКУ ДНІПРО-1:  БОРОТЬБА З КОНТРАБАНДОЮ,  НАРКОТИКАМИ ТА НЗФ  У ЗОНІ ООС ТРИВАЄ 19.09.2018
ЗВІТ ПОЛКУ ДНІПРО-1:  ЩОДЕННА СЛУЖБА НА ТЕРИТОРІЇ ООС   12.09.2018
ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ`ЯТІ ЗАГИБЛИХ У ІЛОВАЙСЬКУ БІЙЦІВ 29.08.2018
ВРЯТУВАЛИ БРОНЕЖИЛЕТИ: ДО ЛІКАРНІ ДНІПРА ДОПРАВИЛИ ДВОХ ПОРАНЕНИХ БІЙЦІВ 06.08.2018
АРТЕМ ШЕВЧЕНКО: ПОЛІЦІЯ НА ПЕРЕДКУ 05.08.2018