Головна Новини Щоденники фронту БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВИЯВИЛИ СХРОН ЗІ ЗБРОЄЮ В ПАКЕТІ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОГО ХАРЧУВАННЯ З РОСІЇ
Щоденники фронту

БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВИЯВИЛИ СХРОН ЗІ ЗБРОЄЮ В ПАКЕТІ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОГО ХАРЧУВАННЯ З РОСІЇ

21 грудня, мобільною групою полку «Дніпро-1», під час відпрацювання  селища Верхньоторецького, згідно  з бойовим розпорядженням АТЦ,  містяни повідомили, що в покинутому нежилому будинку на вулиці Торецькій періодично з'являються невідомі люди.

Група відразу висунулася за адресою, і вже в процесі огляду покинутого нежилого будинку, виявили чорний поліетиленовий пакет, в якому були підозрілі предмети.

На відео зафіксовано також факт, що предмети упаковані в спеціальну коробку, обгортка якої - від індивідуального раціону харчування, який виготовлено в російській федерації для військових.

Після цього на місце викликали СОГ та експертів-вибухотехників, які виявили всередині дві гранати РГД-5 з запалами, пістолет Форт-12 з номером Н 0201 та 16 набоїв калібру 9х16 мм. Все було передано у місцевій віддлі поліції, а подія зареєстрована в ЖЄО Дружківського ВП Краматорського ВП ГУНП в Донецькій області.  

Нагадуємо, що однією з головних завдань полку «Дніпро-1» у зоні бойових дій – патрулювання та контроль підозрілих громадян, а також оперативне реагування на запити про незвичні події та матеріальні докази присутності  бойовиків незаконних формувань  та російських військових на українській землі.

БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВИЯВИЛИ СХРОН ЗІ ЗБРОЄЮ В ПАКЕТІ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОГО ХАРЧУВАННЯ З РОСІЇ - фото № 1

БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВИЯВИЛИ СХРОН ЗІ ЗБРОЄЮ В ПАКЕТІ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОГО ХАРЧУВАННЯ З РОСІЇ - фото № 2БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВИЯВИЛИ СХРОН ЗІ ЗБРОЄЮ В ПАКЕТІ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОГО ХАРЧУВАННЯ З РОСІЇ - фото № 3БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВИЯВИЛИ СХРОН ЗІ ЗБРОЄЮ В ПАКЕТІ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОГО ХАРЧУВАННЯ З РОСІЇ - фото № 4

ДНІПРО-1 ВИЯВИВ НЕБЕЗПЕЧНИЙ СХРОН З БОЄПРИПАСАМИ У НОВОЛУГАНСЬКОМУ 09.02.2018
ДНІПРО-1 ЕВАКУЮЄ АВТО ЗІ СНІГОВИХ ЗАВАЛІВ 25.01.2018
ВОЛОНТЕРИ ПРИВІТАЛИ БІЙЦІВ ДНІПРО-1 З ЗИМОВИМИ СВЯТАМИ 30.12.2017
БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВИЯВИЛИ СХРОН ЗІ ЗБРОЄЮ В ПАКЕТІ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОГО ХАРЧУВАННЯ З РОСІЇ 24.12.2017
ПОЛК ДНІПРО-1 БЕРЕ УЧАСТЬ У ЛІКВІДАЦІЇ ОБСТРІЛІВ У НОВОЛУГАНСЬКОМУ 19.12.2017