Головна Новини Щоденники фронту БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВИЯВИЛИ СХРОН ЗІ ЗБРОЄЮ В ПАКЕТІ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОГО ХАРЧУВАННЯ З РОСІЇ
Щоденники фронту

БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВИЯВИЛИ СХРОН ЗІ ЗБРОЄЮ В ПАКЕТІ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОГО ХАРЧУВАННЯ З РОСІЇ

21 грудня, мобільною групою полку «Дніпро-1», під час відпрацювання  селища Верхньоторецького, згідно  з бойовим розпорядженням АТЦ,  містяни повідомили, що в покинутому нежилому будинку на вулиці Торецькій періодично з'являються невідомі люди.

Група відразу висунулася за адресою, і вже в процесі огляду покинутого нежилого будинку, виявили чорний поліетиленовий пакет, в якому були підозрілі предмети.

На відео зафіксовано також факт, що предмети упаковані в спеціальну коробку, обгортка якої - від індивідуального раціону харчування, який виготовлено в російській федерації для військових.

Після цього на місце викликали СОГ та експертів-вибухотехників, які виявили всередині дві гранати РГД-5 з запалами, пістолет Форт-12 з номером Н 0201 та 16 набоїв калібру 9х16 мм. Все було передано у місцевій віддлі поліції, а подія зареєстрована в ЖЄО Дружківського ВП Краматорського ВП ГУНП в Донецькій області.  

Нагадуємо, що однією з головних завдань полку «Дніпро-1» у зоні бойових дій – патрулювання та контроль підозрілих громадян, а також оперативне реагування на запити про незвичні події та матеріальні докази присутності  бойовиків незаконних формувань  та російських військових на українській землі.

БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВИЯВИЛИ СХРОН ЗІ ЗБРОЄЮ В ПАКЕТІ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОГО ХАРЧУВАННЯ З РОСІЇ - фото № 1

БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВИЯВИЛИ СХРОН ЗІ ЗБРОЄЮ В ПАКЕТІ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОГО ХАРЧУВАННЯ З РОСІЇ - фото № 2БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВИЯВИЛИ СХРОН ЗІ ЗБРОЄЮ В ПАКЕТІ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОГО ХАРЧУВАННЯ З РОСІЇ - фото № 3БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВИЯВИЛИ СХРОН ЗІ ЗБРОЄЮ В ПАКЕТІ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОГО ХАРЧУВАННЯ З РОСІЇ - фото № 4

ПОЛК ДНІПРО-1 ТА 28 ОМБр ВИЯВИЛИ НЕАКРЕДИТОВАНУ ЗНІМАЛЬНУ КОМАНДУ НА ТЕРИТОРІЇ ООС 26.06.2018
БОРОТЬБА З НЕЛЕГАЛЬНИМИ «МЕТАЛІСТАМИ» ТРИВАЄ 25.06.2018
ПОЛК ДНІПРО-1 ЗУПИНИВ НЕЗАКОННОГО ЛІСОРУБА  25.06.2018
ЗВЕДЕНИЙ ЗАГІН ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВИЯВИВ НАРКОТИКИ У М.КУРАХОВЕ 08.06.2018
ЗВЕДЕНИЙ ЗАГІН ПОЛКУ ДНІПРО-1 ПОЧАВ СПІЛЬНУ СЛУЖБУ 05.06.2018