Головна Новини Щоденники фронту БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВИЯВИЛИ СХРОН ЗІ ЗБРОЄЮ В ПАКЕТІ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОГО ХАРЧУВАННЯ З РОСІЇ
Щоденники фронту

БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВИЯВИЛИ СХРОН ЗІ ЗБРОЄЮ В ПАКЕТІ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОГО ХАРЧУВАННЯ З РОСІЇ

21 грудня, мобільною групою полку «Дніпро-1», під час відпрацювання  селища Верхньоторецького, згідно  з бойовим розпорядженням АТЦ,  містяни повідомили, що в покинутому нежилому будинку на вулиці Торецькій періодично з'являються невідомі люди.

Група відразу висунулася за адресою, і вже в процесі огляду покинутого нежилого будинку, виявили чорний поліетиленовий пакет, в якому були підозрілі предмети.

На відео зафіксовано також факт, що предмети упаковані в спеціальну коробку, обгортка якої - від індивідуального раціону харчування, який виготовлено в російській федерації для військових.

Після цього на місце викликали СОГ та експертів-вибухотехників, які виявили всередині дві гранати РГД-5 з запалами, пістолет Форт-12 з номером Н 0201 та 16 набоїв калібру 9х16 мм. Все було передано у місцевій віддлі поліції, а подія зареєстрована в ЖЄО Дружківського ВП Краматорського ВП ГУНП в Донецькій області.  

Нагадуємо, що однією з головних завдань полку «Дніпро-1» у зоні бойових дій – патрулювання та контроль підозрілих громадян, а також оперативне реагування на запити про незвичні події та матеріальні докази присутності  бойовиків незаконних формувань  та російських військових на українській землі.

БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВИЯВИЛИ СХРОН ЗІ ЗБРОЄЮ В ПАКЕТІ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОГО ХАРЧУВАННЯ З РОСІЇ - фото № 1

БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВИЯВИЛИ СХРОН ЗІ ЗБРОЄЮ В ПАКЕТІ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОГО ХАРЧУВАННЯ З РОСІЇ - фото № 2БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВИЯВИЛИ СХРОН ЗІ ЗБРОЄЮ В ПАКЕТІ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОГО ХАРЧУВАННЯ З РОСІЇ - фото № 3БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВИЯВИЛИ СХРОН ЗІ ЗБРОЄЮ В ПАКЕТІ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОГО ХАРЧУВАННЯ З РОСІЇ - фото № 4

ЗВІТ ПОЛКУ ДНІПРО-1 за період введення військового стану 13.12.2018
ЗВІТ ПОЛКУ ДНІПРО-1: ЛИСТОПАД 2018. ПОСИЛЕНИЙ РЕЖИМ НЕСЕННЯ СЛУЖБИ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ. 28.11.2018
ВІДЕОЗВІТ: РОТАЦІЯ ОСІНЬ 2018 25.11.2018
ЗВІТ ПОЛКУ ДНІПРО-1:  БОРОТЬБА З КОНТРАБАНДОЮ,  НАРКОТИКАМИ ТА НЗФ  У ЗОНІ ООС ТРИВАЄ 19.09.2018
ЗВІТ ПОЛКУ ДНІПРО-1:  ЩОДЕННА СЛУЖБА НА ТЕРИТОРІЇ ООС   12.09.2018