Головна Новини Щоденники фронту МАРШ-КИДОК ТА СТРІЛЬБИ: ТРИВАЮТЬ НАВЧАННЯ ДНІПРО-1
Щоденники фронту

МАРШ-КИДОК ТА СТРІЛЬБИ: ТРИВАЮТЬ НАВЧАННЯ ДНІПРО-1

26 липня бійці полку патрульної служби поліції особливого призначення  «Дніпро-1» взяли участь у марші-кидку на 5 кілометрів, після якого відбулися навчально-тактичні стрільби під керівництом інструкторів підрозділу.  Даний захід став логічним продовженням навчально-тренувального збору  для поліцейських «Дніпро-1», які вже незабаром повернуться у район проведення ООС. 


Олександр Хижняк, інструктор полку «Дніпро-1»

«Для того, щоб максимально наблизити умови до "бойових" співробітники полку добирались до місця проведення стрільб бігом у повній екіпіровці. І хоча погодні умови були не дуже сприятливими -  злива майже весь день, ми змогли відпрацювати поставлені завдання: протидію  противнику та тактику дїї малих груп при виявленні, знешкодженні та пошуку ворожої ДРГ. Наші бійці продемонстрували  високі навички володіння автоматичною зброєю та  відмінну влучність при  стрільбі по цілях».

Нагадаємо, що за 12 занять, які тривали впродовж липня бійці пройшли функціональну, тактичну,  вогневу та домедичну підготовку під пильним наглядом інструкторів полку  та тренінгового  центру ГУНП в Дніпропетровській області.

Максим Дубовський, начальник відділку кадрового забезпечення «Дніпро-1»:

«Подібні  навчання дуже дисциплінують і злагоджують наших бійців, які можуть перевірити себе як в плані фізичної та психологічної підготовки, так і в навичках ведення вогню в бойових умовах,  які їм вже знайомі, завдяки несенню службі на Сході України. Проте, додаткове вдосконалення бойового досвіду має зробити їх дії та реакції під час обстрілів або спеціальних операцій, ще більш оперативними та правильними. На мою, думку, найкращі бійці – це ті, хто постійно вчаться і не стоять на місці. А вже командування підрозділу має надавати всі необхідні умови для професійного зростання особового складу. За цей місяць ми бачимо, хто і як займався - всі дуже вмотивовані, адже розуміють, що повернення в зону бойових дій вимагає великої концентрації уваги, досконале володіння зброєю та відповідальність під час виконання завдань».

МАРШ-КИДОК ТА СТРІЛЬБИ: ТРИВАЮТЬ НАВЧАННЯ ДНІПРО-1  - фото № 1МАРШ-КИДОК ТА СТРІЛЬБИ: ТРИВАЮТЬ НАВЧАННЯ ДНІПРО-1  - фото № 2МАРШ-КИДОК ТА СТРІЛЬБИ: ТРИВАЮТЬ НАВЧАННЯ ДНІПРО-1  - фото № 3МАРШ-КИДОК ТА СТРІЛЬБИ: ТРИВАЮТЬ НАВЧАННЯ ДНІПРО-1  - фото № 4МАРШ-КИДОК ТА СТРІЛЬБИ: ТРИВАЮТЬ НАВЧАННЯ ДНІПРО-1  - фото № 5МАРШ-КИДОК ТА СТРІЛЬБИ: ТРИВАЮТЬ НАВЧАННЯ ДНІПРО-1  - фото № 6МАРШ-КИДОК ТА СТРІЛЬБИ: ТРИВАЮТЬ НАВЧАННЯ ДНІПРО-1  - фото № 7


Прес-служба полку «Дніпро-1»

МАРШ-КИДОК ТА СТРІЛЬБИ: ТРИВАЮТЬ НАВЧАННЯ ДНІПРО-1 27.07.2018
ВРЯТУВАЛИ БРОНЕЖИЛЕТИ: ДО ЛІКАРНІ ДНІПРА ДОПРАВИЛИ ДВОХ ПОРАНЕНИХ БІЙЦІВ 06.08.2018
АРТЕМ ШЕВЧЕНКО: ПОЛІЦІЯ НА ПЕРЕДКУ 05.08.2018
ДВА БІЙЦЯ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ПОРАНЕНІ ВНАСЛІДОК СНАЙПЕРСЬКОГО ОБСТРІЛУ 04.08.2018
ПОЛК ДНІПРО-1 ТА 28 ОМБр ВИЯВИЛИ НЕАКРЕДИТОВАНУ ЗНІМАЛЬНУ КОМАНДУ НА ТЕРИТОРІЇ ООС 26.06.2018