Головна Новини Щоденники фронту ЗВІТ ПОЛКУ ДНІПРО-1:  ЩОДЕННА СЛУЖБА НА ТЕРИТОРІЇ ООС  
Щоденники фронту

ЗВІТ ПОЛКУ ДНІПРО-1:  ЩОДЕННА СЛУЖБА НА ТЕРИТОРІЇ ООС  

Полк Дніпро-1, який зараз несе службу на території ООС, щоденно виконує свою роботу сумлінно, оперативно і показує хороші результати. 

Зокрема, за період з 2 по 10 вересня співробітники ППСПОП Дніпро-1  виявили двох осіб у м.Бахмут, причетних до НЗФ, а  у м.Красногорівка була виявлена незаконна зброя  (кримінальне провадження ч.1. ст.263 ККУ) у будівлі, що належить громадянину України, який активно допомагав НЗФ на території днр  і знаходиться зараз у розшуку. Крім того,  було виявлено та задокументовано  17 адміністративних правопорушень.

Також,  3 вересня, співробітниками полку Дніпро-1  спільно з співробітниками СКП Марїнського ВП,  були встановлені громадяни, які зізналися у скоєнні кримінального порушення:  пограбуванні  шляхом зламу  кафе с. Карлівка. 

10 вересня під  час перевріки громадян також було встановлено особу громадянина, що мешкає у АР Крим та перебуває  в активному розшуку за ст. 309 ч.1 ККУ ( Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту)  Сімферопольським УМВС. На місце події викликано СОГ Великоновосілківського ВП. 

Всього за вказаний період співробітники полку перевірили понад  1500 одиниць автотранспорту. 


Прес-служба полку Дніпро-1.

ДНІПРОВСЬКІ ВОЛОНТЕРИ-ПОСІПАКИ ПРИЇХАЛИ У ПОЛК ДНІПРО-1 12.04.2019
ДО БІЙЦІВ ДНІПРО-1 ПРИЇХАЛИ ВОЛОНТЕРИ 05.04.2019
ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА В ООС БЕЗ ПОРУШЕНЬ 01.04.2019
НАРОДНИЙ ФРОНТ ВІДВІДАВ ПОЛК ДНІПРО-1 НА ФРОНТІ 01.03.2019
КУЛЬТУРНЕ ВОЛОНТЕРСТВО: ДО БІЙЦІВ ДНІПРО-1 ЗАВІТАВ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ГУРТ ДВА КОЛЬОРИ 12.02.2019