Головна Новини Щоденники фронту ЗВІТ ПОЛКУ ДНІПРО-1:  БОРОТЬБА З КОНТРАБАНДОЮ,  НАРКОТИКАМИ ТА НЗФ  У ЗОНІ ООС ТРИВАЄ
Щоденники фронту

ЗВІТ ПОЛКУ ДНІПРО-1:  БОРОТЬБА З КОНТРАБАНДОЮ,  НАРКОТИКАМИ ТА НЗФ  У ЗОНІ ООС ТРИВАЄ

За період з 12 до 17 вересня полк Дніпро-1 виконував свою службу, що допомагає зберігати мир та спокій на вулицях міст у зоні ООС ЗСУ. 


Триває робота з виявлення контрабанди та нелегальних перевезень алкогольних напоїв та продуктів.  Так, 12 вересня  близька 16:00 на трасі Запоріжжя-Донецьк був зупинений автомобіль Mersedec-Benz,  яким керував мешканець с. Сторожеве, в якому, після огляду, було виявлено шість коробок з картону з пакетами об’ємом  5 л., в яких знаходилась водка. Проте, марки акційного збору на них відсутні.
Ведеться робота з встановлення громадян, які причетні до діяльності незаконних збройних формувань на Сході України, які були, є і будуть небезпечними для Української держави. 


Зокрема,  13 вересня у  м. Бахмут був зупинений автомобіль ВАЗ, яким керував мешканець м. Красний Луч. Під час перевірки був встановлений  як причетний до діяльності НЗФ. За даним фактом було викликано группу  через 102.  12  вересня на трасі Запоріжжя-Донецьк, під час перевірки, був затриманий громадянин, який також причетний до  до НЗФ, і в цей же день – громадянка,  причетна до НЗФ. 
В цей період також було виявлено громадянина України, який зберігав та вживав наркотичну речовину -  14 вересня  під час патрулювання в м. Курахове по пр. Соборний було зупинено громадянина для перевірки документів, і під час огляду було виявлено коробок  з-під сірників, в якому містилася речовина зеленого кольору та пластиковий флакон, в якому знаходилась  також речовина, схожа на наркотичну - "Канабіс". На місце події було викликано СОГ.
Не обійшлося без подій і на початку тижня:  17 вересня, у понеділок, співробітники полку «Дніпро-1» на трасі Запоріжжя/Донецьк  затримали громадянина, який знаходиться в розшуку та переховується від суда (ст. 289 ч. 1). 
Співробітники полку Дніпро-1  продовжують свою службу  з захисту рідної землі та українського народу як на території ООС ЗСУ, так і в інших містах країни.


Прес-служба полку Дніпро-1

ДНІПРОВСЬКІ ВОЛОНТЕРИ-ПОСІПАКИ ПРИЇХАЛИ У ПОЛК ДНІПРО-1 12.04.2019
ДО БІЙЦІВ ДНІПРО-1 ПРИЇХАЛИ ВОЛОНТЕРИ 05.04.2019
ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА В ООС БЕЗ ПОРУШЕНЬ 01.04.2019
НАРОДНИЙ ФРОНТ ВІДВІДАВ ПОЛК ДНІПРО-1 НА ФРОНТІ 01.03.2019
КУЛЬТУРНЕ ВОЛОНТЕРСТВО: ДО БІЙЦІВ ДНІПРО-1 ЗАВІТАВ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ГУРТ ДВА КОЛЬОРИ 12.02.2019