Головна Новини Щоденники фронту ЗВІТ ПОЛКУ ДНІПРО-1: ЛИСТОПАД 2018. ПОСИЛЕНИЙ РЕЖИМ НЕСЕННЯ СЛУЖБИ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ.
Щоденники фронту

ЗВІТ ПОЛКУ ДНІПРО-1: ЛИСТОПАД 2018. ПОСИЛЕНИЙ РЕЖИМ НЕСЕННЯ СЛУЖБИ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ.

Бійці ППСПОП «Дніпро-1»  за листопад 2018 року провели велику кількість оперативно-профілактичних  заходів у зоні ООС. Зокрема вони активно працювали у м. Курахове, Мар’їнка, Красногорівка, В.Новосілка  у Донецькі області. З моменту введення в дію воєнного стану 28 листопада  2018 року правоохоронці полку «Дніпро-1» також  переведені на посилений режим  несення служби, як і інші підрозділи ЗСУ та  Національної поліції.

Ключове завдання для підрозділу «Дніпро-1» в зоні ООС/ЗСУ є посилення контрольно-пропускного режиму на блокпостах. Насамперед – це  виконання профілактичних заходів з метою недопущення переміщення вантажів на тимчасово неконтрольовану територію. Також ведеться  робота з протидії незаконному обігу товарів, вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухівки та наркотичних заходів і забезпечення безпеки дорожнього руху. Особлива увага приділена  охороні стратегічних об’єктів життєдіяльності та  забезпечення публічної безпеки й порядку.

 Безумовно, одним з важливих завдань є захист та охорона життя, здоров’я, прав, свобод та інтересів громадян України. Для цього ведеться боротьба зі злочинністю, яка є прямим виконанням Законів України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях», «Про Національну поліцію» та «Про боротьбу з тероризмом» у зоні бойових дій.

Так, за період несення служби протягом жовтня – листопада 2018 року завдяки злагодженим та професійним діям працівниками поліції полку «Дніпро-1» у складі нарядів на стаціонарному «Богатир» та мобільному блокпостах «Веремій», пішохідних  та автопатрулів, відповідно до  Бойового розпорядження Командувача ООС  у населених пунктах Мар’їнка, Красногрівка,  Курахове, с.м.т. Велика Новосілка Волновахського району  проведений широкий спектр роботи:

 Виявлено та задокументовано 511 адміністративних правопорушень, за якими складено  352 протоколи про адміністративні правопорушення (за керування транспортними засобами у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння 11 фактів;  за керування транспортними засобами без відповідних документів на право керування та реєстрацію транспортних засобів - 38 фактів;   виявлено 462 - інших правопорушень Правил дорожнього руху).

Розкрито 17 кримінальних правопорушень, за якими затриманих осіб було передано працівникам територіальних підрозділів Національної поліції України для прийняття рішення у порядку передбаченому КПК України, з них: ( у сфері незаконного обігу наркотичних речовин - 5, незаконного зберігання та носіння зброї та боєприпасів – 1,  майнових злочинів -6;  злочинів у сфері незаконної порубки дерев і чагарників у лісах, захисних та інших лісових насадженнях -3,  злочинів проти життя та здоров’я особи -2).

Перевірено по інформаційному центру -  12876  осіб. Також виявлено 11 осіб, які мають приналежність до незаконних військових формувань (НЗФ).

Виявлено 8 автомобілів, які перебували в розшуку за допомогою  інформаційної системи відеоконтролю «Рубіж».

В ході відпрацювання співробітниками «Дніпро-1» ГУНП під керівництвом штабу зведеного загону проведено комплекс превентивних заходів, спрямованих на попередження вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень.

Крім безпосередніх завдань, бійці полку також допомагають місцевим мешканцям в межах, визначених законом або допомагають людям, які опинилися в скрутному соціальному становищі внаслідок надзвичайних ситуацій, у зв’язку з веденням бойових дій.

На сьогоднішній день  особовий склад полку «Дніпро-1» відповідно до бойових розпоряджень оперативного штабу та Командувача ООС продовжує вести активну роботу ї щодо зменшення рівня криміногенної ситуації у прифронтових населених пунктах, посилення охорони публічного порядку та безпеки громадян. З 28 листопада підрозділ перейшов на посилений варіант несення служби згідно до Закону "Про правовий режим воєнного стану".

ЗВІТ ПОЛКУ ДНІПРО-1: ЛИСТОПАД 2018. ПОСИЛЕНИЙ РЕЖИМ НЕСЕННЯ СЛУЖБИ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ. - фото № 1ЗВІТ ПОЛКУ ДНІПРО-1: ЛИСТОПАД 2018. ПОСИЛЕНИЙ РЕЖИМ НЕСЕННЯ СЛУЖБИ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ. - фото № 2ЗВІТ ПОЛКУ ДНІПРО-1: ЛИСТОПАД 2018. ПОСИЛЕНИЙ РЕЖИМ НЕСЕННЯ СЛУЖБИ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ. - фото № 3ЗВІТ ПОЛКУ ДНІПРО-1: ЛИСТОПАД 2018. ПОСИЛЕНИЙ РЕЖИМ НЕСЕННЯ СЛУЖБИ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ. - фото № 4ЗВІТ ПОЛКУ ДНІПРО-1: ЛИСТОПАД 2018. ПОСИЛЕНИЙ РЕЖИМ НЕСЕННЯ СЛУЖБИ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ. - фото № 5

Прес-служба полку Дніпро-1

 

ДНІПРОВСЬКІ ВОЛОНТЕРИ-ПОСІПАКИ ПРИЇХАЛИ У ПОЛК ДНІПРО-1 12.04.2019
ДО БІЙЦІВ ДНІПРО-1 ПРИЇХАЛИ ВОЛОНТЕРИ 05.04.2019
ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА В ООС БЕЗ ПОРУШЕНЬ 01.04.2019
НАРОДНИЙ ФРОНТ ВІДВІДАВ ПОЛК ДНІПРО-1 НА ФРОНТІ 01.03.2019
КУЛЬТУРНЕ ВОЛОНТЕРСТВО: ДО БІЙЦІВ ДНІПРО-1 ЗАВІТАВ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ГУРТ ДВА КОЛЬОРИ 12.02.2019