Головна Новини Щоденники фронту ЗВІТ ПОЛКУ ДНІПРО-1 за період введення військового стану
Щоденники фронту

ЗВІТ ПОЛКУ ДНІПРО-1 за період введення військового стану

 З моменту підписання Президентом Петро Порошенко  Закону "Про введення воєнного стану в Україні" полк Дніпро-1 був переведений о посилений режим несення служби.


Розкрито одне кримінальне правопорушення, за яким затриману особу було передано працівникам територіального підрозділу Національної поліції України для прийняття рішення у порядку передбаченому КПК України. 3 грудня о 23:37 год на службову лінію служби "102" ГУНП в Донецькій області надійшло повідомлення від підполковника поліції, старшого інспектора  "Дніпро-1", який повідомив що  нарядом  поліції групи швидкого реагування  у складі підполковника поліції,  старшого інспектора та підполковника поліції, інспектора, було виявлено групу осіб, яка здійснювала викрадення вугілля з вагонів Кураховської ТЕС.

Під час проведення заходів було затримано ггромадянина України 1993 р.н. ( несудимий і в розшуку не перебуває), працює гірником на вугільній шахті, мешканець Донецької області, який у скоєному злочині зізнався.  На місце події було викликано СОГ Марїнського ВП і за результатами огляду місця події слідчим вилучено 60 мішків з вугіллям та речові докази. Інформацію за даним фактом зареєстровано до ЄО Марїнського ВП  (ст.185 ч.1 ККУ).
Також за період введення військового стану виявлено та задокументовано 73 адміністративних правопорушень, за якими складено  58 протоколи про адміністративні правопорушення, з них:
-  за керування транспортними засобами без відповідних документів на право керування та реєстрацію транспортних засобів 13 фактів;
-  виявлено 59 інших правопорушень у сфері порушення Правил дорожнього руху.
 - майнових злочинів -1; 
Перевірено по інформаційному центру -  1724  осіб.
Виявлено чотири особи, які мають приналежність до незаконних військових формувань (НЗФ). Виявлено  особу, яка з 2016 перебувала в активному розшуку за кримінальне правопорушення.


Співробітники полку продовжують злагоджено та оперативно працювати в зоні ООС.

ЗВІТ ПОЛКУ ДНІПРО-1 за період введення військового стану - фото № 1
​Прес-служба полку Дніпро-1

ДНІПРОВСЬКІ ВОЛОНТЕРИ-ПОСІПАКИ ПРИЇХАЛИ У ПОЛК ДНІПРО-1 12.04.2019
ДО БІЙЦІВ ДНІПРО-1 ПРИЇХАЛИ ВОЛОНТЕРИ 05.04.2019
ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА В ООС БЕЗ ПОРУШЕНЬ 01.04.2019
НАРОДНИЙ ФРОНТ ВІДВІДАВ ПОЛК ДНІПРО-1 НА ФРОНТІ 01.03.2019
КУЛЬТУРНЕ ВОЛОНТЕРСТВО: ДО БІЙЦІВ ДНІПРО-1 ЗАВІТАВ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ГУРТ ДВА КОЛЬОРИ 12.02.2019