Головна Новини Щоденники фронту ДНІПРОВСЬКІ ВОЛОНТЕРИ-ПОСІПАКИ ПРИЇХАЛИ У ПОЛК ДНІПРО-1
Щоденники фронту

ДНІПРОВСЬКІ ВОЛОНТЕРИ-ПОСІПАКИ ПРИЇХАЛИ У ПОЛК ДНІПРО-1

11 квітня, в чудовий сонячний день весни, на Схід до бійців ООС, в тому числі до наших з Дніпро-1, завітали відомі дніпровські волонтери-посіпаки, на чолі з Дмитром Поворотним, настоятель Храм Покрови Пресвятої Богородиці полку Дніпро-1, які поділилися хорошим настроєм, привезли гуманітарної допомоги і, головне, музику та свою увагу.

Нагадаємо, що 14 квітня колишній батальйон, а нині  полк Дніпро-1, відзначає п`яту річницю свого існування і захисту України на базі Дніпро-1 у м.Дніпро.  І хоча зараз всі добровольці, що воюють у складі, це взірцевий приклад поліцейських, що керуються Законом України, впершу чергу, всі вони добре знають про ту місію і ідеї, яким почали служити у 2014 році.  Деякі пішли в ЗСУ, а деякі - служать в поліції.  Місця роботи у всіх різняться, але захист народу - важливий для всіх.

Непримирима боротьба з окупантами та НЗФ, відстоювання своїх інтересів та національної гідності, віра у перемогу України і її волю - головні мотиви та двигуни служби бійців Дніпро-1.

Посіпаки привітали бійців з так званим ювілеєм і заспівали хороших і бадьорих пісень з Андрієм Батозським та автором хіта 4.5.0 Олександром Кльоцем.

Дякуємо  нашему Отче, Дмитру Поворотному, нашому невгамовному волонтеру Павлу Закіпному, волонтерам, що постійно їздять на Схід - Наталці Гейман та Андрій Батозському. А також журналістам, які про цю місію вже скоро розкажуть і все покажуть на ТВ-каналі Прямий

Прес-служба полку Дніпро-1

ДНІПРОВСЬКІ ВОЛОНТЕРИ-ПОСІПАКИ ПРИЇХАЛИ У ПОЛК ДНІПРО-1 - фото № 1

 

ДНІПРОВСЬКІ ВОЛОНТЕРИ-ПОСІПАКИ ПРИЇХАЛИ У ПОЛК ДНІПРО-1 - фото № 2ДНІПРОВСЬКІ ВОЛОНТЕРИ-ПОСІПАКИ ПРИЇХАЛИ У ПОЛК ДНІПРО-1 - фото № 3

П'ЯТА РІЧНИЦЯ ЗВІЛЬНЕННЯ МАРІУПОЛЯ 13.06.2019
РОТАЦІЯ ДНІПРО-1 В ООС 17.05.2019
ДО СЛУЖБИ ГОТОВІ: НА БАЗІ ПОЛКУ ПРОЙШЛИ КУРСИ З ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ДЛЯ БІЙЦІВ 14.05.2019
ДНІПРОВСЬКІ ВОЛОНТЕРИ-ПОСІПАКИ ПРИЇХАЛИ У ПОЛК ДНІПРО-1 12.04.2019
ДО БІЙЦІВ ДНІПРО-1 ПРИЇХАЛИ ВОЛОНТЕРИ 05.04.2019