Головна Новини Щоденники фронту ДО СЛУЖБИ ГОТОВІ: НА БАЗІ ПОЛКУ ПРОЙШЛИ КУРСИ З ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ДЛЯ БІЙЦІВ
Щоденники фронту

ДО СЛУЖБИ ГОТОВІ: НА БАЗІ ПОЛКУ ПРОЙШЛИ КУРСИ З ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ДЛЯ БІЙЦІВ

Другого та третього травня старша психолог полку провела заняття з психологічної підготовки для особового складу, бійців. які відбувають в зону проведення ООС.

В рамках проведення навчальних зборiв полiцейських, якi вiдбули в зону ООС, 2-3 травня старша психолог полку, пiдполковниця полiцii Маріанна Маринченко, провела додаткову психодiагностику на визначення психологiчноi готовностi в зонi пiдвищеного ризику. Важливою частиною курсів було також  заняття з протидii конфлiктним ситуацiям з практичними прикладами і дискусією, а на завершення  - всі присутні переглянули документальний навчальний фiльм про роботу полiцii на блок- постах.

Маріанна Маринченко, старша психолог полку Дніпро-1: 

"Фiльм про роботу полiцii на блок постах наочно продемонстрував, у які небезпечні ситуації потрапляють поліцейські, які не мають інструментів вирішення багатьох питань. Адже навітресіь перевірка документів, яка є пересічною процедурою може викликати негатив з боку громадян, які не лояльні по відношенню до українських правоохоронців. Але ми маємо зберігати спокій і робити свою роботу так, щоб не провокувати конфліктні моменти. Алгорiтм дiй при досмотрi машин, перевiрка документiв вимагають розгялду усіх аспекті безконфлiктного спiлкування з громадянами, як тими, що живуть на тимчасово окупованій території України, так і тими, що пересуваються по зоні ООС з особистих причин."

ДО СЛУЖБИ ГОТОВІ: НА БАЗІ ПОЛКУ ПРОЙШЛИ КУРСИ З ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ДЛЯ БІЙЦІВ - фото № 1ДО СЛУЖБИ ГОТОВІ: НА БАЗІ ПОЛКУ ПРОЙШЛИ КУРСИ З ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ДЛЯ БІЙЦІВ - фото № 2

Прес -служба полку Дніпро-1

П'ЯТА РІЧНИЦЯ ЗВІЛЬНЕННЯ МАРІУПОЛЯ 13.06.2019
РОТАЦІЯ ДНІПРО-1 В ООС 17.05.2019
ДО СЛУЖБИ ГОТОВІ: НА БАЗІ ПОЛКУ ПРОЙШЛИ КУРСИ З ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ДЛЯ БІЙЦІВ 14.05.2019
ДНІПРОВСЬКІ ВОЛОНТЕРИ-ПОСІПАКИ ПРИЇХАЛИ У ПОЛК ДНІПРО-1 12.04.2019
ДО БІЙЦІВ ДНІПРО-1 ПРИЇХАЛИ ВОЛОНТЕРИ 05.04.2019