Головна Новини Щоденники фронту Прес-служба «Дніпро-1»: фоторепортаж з зони бойових дій
Щоденники фронту

Прес-служба «Дніпро-1»: фоторепортаж з зони бойових дій

Станом на 23 червня 2016 року, всі бійці полку «Дніпро-1», які несуть службу у АТО, цілі, здорові та знаходяться у піднесеному бойовому стані, працюючи оперативно і злагоджено.

 

В ніч з 21 на 22 червня у районі Попасної та Зайцево сили АТО (ЗСУ), які знаходяться на передній лінії фронту, зазнали втрат: один загиблий та четверо поранених. Всього за минулу добу, в ході бойових дій, 11 українських воїнів зазнали поранень унаслідок ворожих обстрілів.

 

Така ситуація свідчить про те, що російська сторона та бойовики невизнаних республік роблять все можливе у порушенні мінських домовленостей, щоб наблизити свою поразку на всіх рівнях.

 

Полк «Дніпро-1» наразі знаходиться у зоні АТО та контролює рух на блок-постах у районі Бахмута, Часового Яру та Малинівки. У разі надзвичайної ситуації, що буде загрожувати вторгненням ворожих сил з окупованих територій у райони, які охороняють бійці, підрозділ готовий дати відсіч та захистити свій народ і Землю.

 

Нагадаємо, що всі дії «Дніпро-1»- полку патрульної поліції особливого призначення регламентуються ЗУ «Про національну поліцію» та пунктами про застосування зброї у зоні АТО.

 

Все буде #Дніпро1

Фотограф: Tagi Jafarov

Прес-служба «Дніпро-1»: фоторепортаж з зони бойових дій - фото № 1Прес-служба «Дніпро-1»: фоторепортаж з зони бойових дій - фото № 2Прес-служба «Дніпро-1»: фоторепортаж з зони бойових дій - фото № 3Прес-служба «Дніпро-1»: фоторепортаж з зони бойових дій - фото № 4

ДНІПРО-1 ВИЯВИВ НЕБЕЗПЕЧНИЙ СХРОН З БОЄПРИПАСАМИ У НОВОЛУГАНСЬКОМУ 09.02.2018
ДНІПРО-1 ЕВАКУЮЄ АВТО ЗІ СНІГОВИХ ЗАВАЛІВ 25.01.2018
ВОЛОНТЕРИ ПРИВІТАЛИ БІЙЦІВ ДНІПРО-1 З ЗИМОВИМИ СВЯТАМИ 30.12.2017
БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВИЯВИЛИ СХРОН ЗІ ЗБРОЄЮ В ПАКЕТІ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОГО ХАРЧУВАННЯ З РОСІЇ 24.12.2017
ПОЛК ДНІПРО-1 БЕРЕ УЧАСТЬ У ЛІКВІДАЦІЇ ОБСТРІЛІВ У НОВОЛУГАНСЬКОМУ 19.12.2017