Головна Новини Ми у ЗМІ Цензор.НЕТ: «Близько сотні воїнів полку "Дніпро-1" вирушили на ротацію в зону АТО. ФОТОрепортаж»
Ми у ЗМІ

Цензор.НЕТ: «Близько сотні воїнів полку "Дніпро-1" вирушили на ротацію в зону АТО. ФОТОрепортаж»

«13 вересня близько сотні воїнів полку особливого призначення «Дніпро-1» вирушили на чергову ротацію в зону АТО з міста Дніпро.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу полку «Дніпро-1».

 

Воїни нестимуть службу в містах Бахмут і Часів Яр Донецької області. За даними прес-служби, їхніми основними завданнями буде патрулювання населених пунктів, контроль руху транспорту і перевірка документів на блок-постах, а також проведення патріотично-виховної роботи серед учнів місцевих навчальних закладів та місцевих жителів.
 

«Як і попередній склад, ми будемо виконувати роботу з охорони громадського порядку. Наша мета - захист мирного населення від ворожих провокацій країни-окупанта", - заявив командир 3-ї роти полку «Дніпро-1» Іван Ткачов.»»

 

Джерело.

Цензор.НЕТ: «Близько сотні воїнів полку "Дніпро-1" вирушили на ротацію в зону АТО. ФОТОрепортаж» - фото № 1Цензор.НЕТ: «Близько сотні воїнів полку "Дніпро-1" вирушили на ротацію в зону АТО. ФОТОрепортаж» - фото № 2Цензор.НЕТ: «Близько сотні воїнів полку "Дніпро-1" вирушили на ротацію в зону АТО. ФОТОрепортаж» - фото № 3

Посилення контролю на блок-постах у м.Бахмут 22.03.2018
ПОЛК ДНІПРО-1 ВЗЯВ УЧАСТЬ У ОПЕРАЦІЇ З ЛІКВІДАЦІЇ НЕЗАКОННОГО КАНАЛУ ПЕРЕСУВАННЯ ТОВАРІВ 27.11.2017
Проект «Знай наших» (51 канал) розповів про бійця полку Дніпро-1 та його дружину 14.11.2017
5 канал: «Як «Дніпро-1» захищає Піски та Донецький аеропорт - Невигадані історії» 28.07.2017
Прес-конференція про створення спортивного клубу «Дніпро-1» 29.06.2017