Головна Новини Ми у ЗМІ Військовий аташе Франції в Україні Жером Маллар вперше відвідав місто та полк «Дніпро-1»
Ми у ЗМІ

Військовий аташе Франції в Україні Жером Маллар вперше відвідав місто та полк «Дніпро-1»

4 лютого 2016 р. на базу «Дніпро-1» у Дніпропетровськ з робочим візитом приїхав військовий аташе Франції в Україні, полковник Жером Маллар. Це його перший ознайомчий візит у місто і в добровольчий підрозділ «Дніпро-1», про який він багато чув. 
Разом з командиром полку, Вячеславом Печененко, він відвідав місце вшанування загиблих бійців, де йому розповіли про бойовий шлях підрозділу.

В казармі, де перебуває особовий склад в перервах між ротаціями, аташе познайомився з побутом та життям бійців, зазначивши, що умови, в яких живуть бійці дуже комфортні.

Побувавши у підрозділі аеророзвідки, він отримав грунтовну інформацію щодо програм, методів та технічних можливостей конструкторського бюро, завдяки яким спеціалісти розвідки «Дніпро-1» здійсняють польоти над ворожими територіями.

Особливу увагу полковник Жером Маллар приділив спілкуванню з учасниками бойових дій і був здивований, що більшість з них до війни не мали військового досвіду і стали на захист рідних кордонів за закликом серця.

На завершення військовий аташе високо оцінив моральний дух та настрій бійців підрозділу та зазначив, що цей візит змінив його сприйняття про таке важливе для перемоги України соціальне явище, як добровольчий рух.

 

Все буде ‪#‎Дніпро-1 !

Військовий аташе Франції в Україні Жером Маллар вперше відвідав місто та полк «Дніпро-1» - фото № 1Військовий аташе Франції в Україні Жером Маллар вперше відвідав місто та полк «Дніпро-1» - фото № 2Військовий аташе Франції в Україні Жером Маллар вперше відвідав місто та полк «Дніпро-1» - фото № 3Військовий аташе Франції в Україні Жером Маллар вперше відвідав місто та полк «Дніпро-1» - фото № 4Військовий аташе Франції в Україні Жером Маллар вперше відвідав місто та полк «Дніпро-1» - фото № 5Військовий аташе Франції в Україні Жером Маллар вперше відвідав місто та полк «Дніпро-1» - фото № 6Військовий аташе Франції в Україні Жером Маллар вперше відвідав місто та полк «Дніпро-1» - фото № 7

У Мар’їнці снайпер відкрив стрілянину по патрульних серед білого дня 10.08.2018
Посилення контролю на блок-постах у м.Бахмут 22.03.2018
ПОЛК ДНІПРО-1 ВЗЯВ УЧАСТЬ У ОПЕРАЦІЇ З ЛІКВІДАЦІЇ НЕЗАКОННОГО КАНАЛУ ПЕРЕСУВАННЯ ТОВАРІВ 27.11.2017
Проект «Знай наших» (51 канал) розповів про бійця полку Дніпро-1 та його дружину 14.11.2017
5 канал: «Як «Дніпро-1» захищає Піски та Донецький аеропорт - Невигадані історії» 28.07.2017