Головна Новини Ми у ЗМІ Лікарі і бійці «Дніпра-1» почали викладати медицину школярам Дніпропетровська
Ми у ЗМІ

Лікарі і бійці «Дніпра-1» почали викладати медицину школярам Дніпропетровська

Волонтери, лікарі та бійці полку «Дніпро-1» почали викладати медицину школярам Дніпропетровська. Проект називається «Вчасно».

Заняття відбуваються на базі навчально-виробничого комбінату №3 у Дніпропетровську, який підписав спеціальний меморандум про співпрацю з полком і волонтерами.

За словами координаторів проекту, курси триватимуть до кінця навчального року, до них загалом залучать близько тисячі учнів 10-их і 11-их класів десятків шкіл міста. Заняття відбуватиметься у групах: окремо – для дівчат, окремо – для хлопців. Витратні матеріали (бинти, джгути, килимки) надали доброчинники.

Як зазначають військові медики, головне їхнє завдання – навчити дітей надавати допомогу оперативно і без шкоди потерпілому до приїзду професійних лікарів, не розгубитись під час нещасного випадку, дорожньої пригоди, травми, отруєння.

На першому занятті старшокласники навчались визначати стан, у якому перебуває людина, масштабність крововтрати, пробували накладати джгути. За словами дітей, знання, якими діляться з ними військові медики, не будуть зайвими їм у мирному житті.

Сюжет про курси: http://www.radiosvoboda.mobi/a/news/27553464.html

Лікарі і бійці «Дніпра-1» почали викладати медицину школярам Дніпропетровська - фото № 1Лікарі і бійці «Дніпра-1» почали викладати медицину школярам Дніпропетровська - фото № 2

У Мар’їнці снайпер відкрив стрілянину по патрульних серед білого дня 10.08.2018
Посилення контролю на блок-постах у м.Бахмут 22.03.2018
ПОЛК ДНІПРО-1 ВЗЯВ УЧАСТЬ У ОПЕРАЦІЇ З ЛІКВІДАЦІЇ НЕЗАКОННОГО КАНАЛУ ПЕРЕСУВАННЯ ТОВАРІВ 27.11.2017
Проект «Знай наших» (51 канал) розповів про бійця полку Дніпро-1 та його дружину 14.11.2017
5 канал: «Як «Дніпро-1» захищає Піски та Донецький аеропорт - Невигадані історії» 28.07.2017