Головна Новини Ми у ЗМІ Співробітники полку «Дніпро-1» виконують службові завдання у Жовтих Водах та П’ятихатках
Ми у ЗМІ

Співробітники полку «Дніпро-1» виконують службові завдання у Жовтих Водах та П’ятихатках

4 квітня 2016 р.

Прес-служба полку «Дніпро-1» інформує: Співробітники полку «Дніпро-1» виконують службові завдання за наказом ГУ НП України в Дніпропетровській області у Жовтих Водах та П’ятихатках.

 

Офіційно повідомляємо, що співробітники полку «Дніпро-1» знаходяться у містах Жовті Води та П’ятихатки на прохання депутатів П`ятихатської районної адміністрації та міського голови Жовтих Вод.

 

Особовий склад (у кількості вісім осіб) знаходиться в даних населених пунктах з метою виконання службових завдань: надання практичної допомоги у посиленні забезпечення публічної безпеки, запобігання терористичних актів та незаконного втручання у діяльність об’єктів критичної інфраструктури Дніпропетровська та Дніпропетровської області (наказ начальника ГУ НП України у Дніпропетровській області № 748, від 28 березня 2016 р. «Про відрядження працівників ППСПОП «Дніпро-1» ГУНП до міст Жовті Води, П’ятихатки та взяття під охорону Південного мосту м. Дніпропетровськ»).

 

Згідно з наказом співпрацівники полку патрульної служби поліції особливого призначення «Дніпро-1» екіпіровані табельною та автоматичною зброєю та спецзасобами бронезахисту. Носіння масок (балаклав) співпрацівниками «Дніпро-1» - це необхідний елемент одягу з метою залишити у безпеці як людей, які виконують наказ, так і їх родини. Адже, як показують події останнього часу та матеріали звинувачувального характеру на адресу «Дніпро-1», інша сторона даного конфлікту удається до нечесних правил гри. Саме тому дана сторона готова використовувати будь-які матеріали та інтерв’ю, вирвані з контексту, щоб переконати громадськість у причетності підрозділу «Дніпро-1» до незаконних дій. Хоча, саме за період перебування у данному районі співробітники «Дніпро-1» зашкодили рейдерству земель та агробізнесу, протидіяли нелегальному гральному бізнесу, боролися з незаконним збутом металобрухту (Посилання 1 та Посилання 2) та піймали наркодилера.

 

Усі звинувачення з боку Андрія Чечеля, колишнього бійця полку «Дніпро-1», якого було звільнено за власними бажанням, коли він зрозумів, що йому загрожують декілька статей ККУ, - безпідставні. Є беззаперечні докази того, що Андрій Чечель (він же Соломон) був замішаний в організації рейдерських захватів супермаркетів «Амстор», тероризуванні фермерів у АТО на Сході, незаконному заволодінні транспортними засобами, а головне – невиконанні наказів командування полку та Міністра внутрішніх справ України.

Посилення контролю на блок-постах у м.Бахмут 22.03.2018
ПОЛК ДНІПРО-1 ВЗЯВ УЧАСТЬ У ОПЕРАЦІЇ З ЛІКВІДАЦІЇ НЕЗАКОННОГО КАНАЛУ ПЕРЕСУВАННЯ ТОВАРІВ 27.11.2017
Проект «Знай наших» (51 канал) розповів про бійця полку Дніпро-1 та його дружину 14.11.2017
5 канал: «Як «Дніпро-1» захищає Піски та Донецький аеропорт - Невигадані історії» 28.07.2017
Прес-конференція про створення спортивного клубу «Дніпро-1» 29.06.2017