Головна Новини Ми у ЗМІ Триває співпраця між полком «Дніпро-1» та американським «Фондом Потомак»
Ми у ЗМІ

Триває співпраця між полком «Дніпро-1» та американським «Фондом Потомак»

28 квітня в рамках проекту співпраці між військовими фахівцями США та України відбувся візит представників американської делегації на чолі з президентом «Фонду Потомак» (США) Філіпом Карбером на базу полку «Дніпро-1».

 

Після екскурсії підрозділом американські гості були вражені історією створення полку, який пройшов шлях від добровольчого формування та охорони Дніпропетровської області на блок-постах до ведення бойових дій у найгарячіших точках на Сході.

 

Пана Філіпа Карбера познайомили з новою технікою та можливостями аеророзвідки. Також він відвідав Храм «Покрова Пресвятої Богородиці» та зауважив, що гибель бійців «Дніпро-1» - не марна, адже саме такі люди, які відчувають свою національну ідентичність, можуть змінити цю країну.

 

Фахівець з міжнародних досліджень безпеки та військової стратегії Доктор Філіп А. Карбер разом з почесним командиром полку «Дніпро-1» Юрієм Березою в черговий раз дійшли висновку що така співпраця добре впливає на розвиток україно-американських відносин у сфері обороноздатності України.

 

«Ми бачимо такі відносини як логічне продовження дворічної дружби між Україною та США з початку війни. Зокрема, стосунки між полком «Дніпро-1» та «Фондом Потомак» мають правильну мету: підтримка американськими військовими експертами українських формувань, яка дуже важлива саме під час загострення військових дій з боку Росії, яка не виконує мінські домовленості», - зазначив Юрій Береза, почесний командир «Дніпро-1».

 

Все буде #Дніпро1

Триває співпраця між полком «Дніпро-1» та американським «Фондом Потомак» - фото № 1Триває співпраця між полком «Дніпро-1» та американським «Фондом Потомак» - фото № 2Триває співпраця між полком «Дніпро-1» та американським «Фондом Потомак» - фото № 3Триває співпраця між полком «Дніпро-1» та американським «Фондом Потомак» - фото № 4Триває співпраця між полком «Дніпро-1» та американським «Фондом Потомак» - фото № 5Триває співпраця між полком «Дніпро-1» та американським «Фондом Потомак» - фото № 6Триває співпраця між полком «Дніпро-1» та американським «Фондом Потомак» - фото № 7Триває співпраця між полком «Дніпро-1» та американським «Фондом Потомак» - фото № 8Триває співпраця між полком «Дніпро-1» та американським «Фондом Потомак» - фото № 9Триває співпраця між полком «Дніпро-1» та американським «Фондом Потомак» - фото № 10

У Мар’їнці снайпер відкрив стрілянину по патрульних серед білого дня 10.08.2018
Посилення контролю на блок-постах у м.Бахмут 22.03.2018
ПОЛК ДНІПРО-1 ВЗЯВ УЧАСТЬ У ОПЕРАЦІЇ З ЛІКВІДАЦІЇ НЕЗАКОННОГО КАНАЛУ ПЕРЕСУВАННЯ ТОВАРІВ 27.11.2017
Проект «Знай наших» (51 канал) розповів про бійця полку Дніпро-1 та його дружину 14.11.2017
5 канал: «Як «Дніпро-1» захищає Піски та Донецький аеропорт - Невигадані історії» 28.07.2017