Головна Новини Ми у ЗМІ Представники Посольства США побували на базі «Дніпро-1»
Ми у ЗМІ

Представники Посольства США побували на базі «Дніпро-1»

20 травня 2016 року американські гості з посольства США, в рамках робочого візиту у Дніпро, завітали на базу полку «Дніпро-1», одне з улюблених місць іноземних делегацій, які займаються військовими та гуманітарними питаннями врегулювання конфлікту України на Сході.

 

Серед гостей були представники Посольства США: заступник помічника державного секретаря США - Бріджіт Брінк, заступник посла США - Джордж Кент, заступник політичного радника США – Кенічіро Токо, політичний аналітик – Катерина Шинкарук.

 

Народний депутат та почесний командир полку Юрій Береза провів їх по найважливішим місцям бази, продемонструвавши технічний потенціал підрозділу, познайомив з бійцями та волонтерами, розповів історію створення батальйону та згадав імена загиблих на війні друзів та Героїв з «Дніпро-1» біля Храму Покрови Пресвятої Богородиці.

Проте, вже у відділі аеророзвідки, він прямо торкнувся гострих питань, зауваживши, що саме від чіткого розуміння ситуації дипломатами США і прийняття радикальних рішень, залежить перемога України над терористами та окупантами. Потім він навів приклад про російський безпілотник, який було збито у 2015 році над с.Піски. Зокрема, українську сторону обурює той факт, що апарат складався з деталей виробництва США.

 

«Дуже хотілося б, щоб ви повністю розуміли масштаби проблеми, яка забирає життя наших братів та дітей під обстрілами російського агресора, який ігнорує всі домовленості. Наш полк має конструкторське бюро, яке власноруч виготовляє безпілотники. Вже більше 80-ти було передано у інші підрозділи. І, звісно, якщо б США допомагали оптикою та розробками, ми б разом врятували значно більше українських воїнів», - зазначив народний депутат.

 

Заступник помічника державного секретаря США, пані Брінк, пообіцяла обов`язково донести таке побажання у Вашингтон, адже підтримує нас у бажанні припинення війни.

 

Наприкінці американці побажали підрозділу та бійцям віри у перемогу, а на знак шани та поваги гостям подарували нову історичну книгу про Україну Андрія Авдієнко «Народжена Богом».

Представники Посольства США побували на базі «Дніпро-1» - фото № 1Представники Посольства США побували на базі «Дніпро-1» - фото № 2Представники Посольства США побували на базі «Дніпро-1» - фото № 3Представники Посольства США побували на базі «Дніпро-1» - фото № 4Представники Посольства США побували на базі «Дніпро-1» - фото № 5

У Мар’їнці снайпер відкрив стрілянину по патрульних серед білого дня 10.08.2018
Посилення контролю на блок-постах у м.Бахмут 22.03.2018
ПОЛК ДНІПРО-1 ВЗЯВ УЧАСТЬ У ОПЕРАЦІЇ З ЛІКВІДАЦІЇ НЕЗАКОННОГО КАНАЛУ ПЕРЕСУВАННЯ ТОВАРІВ 27.11.2017
Проект «Знай наших» (51 канал) розповів про бійця полку Дніпро-1 та його дружину 14.11.2017
5 канал: «Як «Дніпро-1» захищає Піски та Донецький аеропорт - Невигадані історії» 28.07.2017