Головна Новини Ми у ЗМІ Робочий візит Сергія Пашинського на базу «Дніпро-1»
Ми у ЗМІ

Робочий візит Сергія Пашинського на базу «Дніпро-1»

30 червня на базу полку «Дніпро-1», в рамках робочого візиту до міста, приїхав Сергій Пашинський, народний депутат та голова наглядової ради ДК «Укроборонпром».

 

Також на зустрічі були присутні народний депутат Юрій Береза та командир полку Олександр Рашевський, які провели екскурсію по базі. Особливу увагу гість приділив спілкуванню зі спеціалістами аероророзвідки та бронетанкової групи. Зокрема, він зазначив, що потенціал конструкторського бюро полку достатньо потужний. І завдяки напрацюванням спеціалістів аеророзвідки, «Дніпро-1» згодом зможе робити GPS - коригування артилерійського вогню ЗСУ під час ведення бойових дій на Сході України.

 

В бронетанковій групі Сергію Пашинському продемонстрували відео випробувань МТЛБ на полігоні, яке було відремонтовано Жовтоводськими волонтерами. Також, голова «Укроборонпрому» пообіцяв лобіювання матеріальної та технічної підтримки з боку держави для ремонту військової техніки полку «Дніпро-1» (МТЛБ, БРДМ та інших бронемашин).

 

Додатково він відвідав «Южмаш» та «Агросоюз», де провів декілька зустрічей з питань їх потенціалу та можливостей, які напряму впливають на підвищення обороноздатності країни, яка значно поліпшилася за останні роки.

 

Від питання про вивід особового складу на передову ухилився, зазначивши, що зараз подібні функції виконують ЗСУ та Нацгвардія, а перед співробітниками полку «Дніпро-1» стоять інші важливі завдання – захист населення від терористичних, сепаратистських настроїв та криміногенних процесів, що деструктивно впливають розбудову нової держави та суспільство.

 

Все буде ‪#‎Дніпро1

Робочий візит Сергія Пашинського на базу «Дніпро-1» - фото № 1Робочий візит Сергія Пашинського на базу «Дніпро-1» - фото № 2Робочий візит Сергія Пашинського на базу «Дніпро-1» - фото № 3Робочий візит Сергія Пашинського на базу «Дніпро-1» - фото № 4Робочий візит Сергія Пашинського на базу «Дніпро-1» - фото № 5

У Мар’їнці снайпер відкрив стрілянину по патрульних серед білого дня 10.08.2018
Посилення контролю на блок-постах у м.Бахмут 22.03.2018
ПОЛК ДНІПРО-1 ВЗЯВ УЧАСТЬ У ОПЕРАЦІЇ З ЛІКВІДАЦІЇ НЕЗАКОННОГО КАНАЛУ ПЕРЕСУВАННЯ ТОВАРІВ 27.11.2017
Проект «Знай наших» (51 канал) розповів про бійця полку Дніпро-1 та його дружину 14.11.2017
5 канал: «Як «Дніпро-1» захищає Піски та Донецький аеропорт - Невигадані історії» 28.07.2017