Головна Новини Суспільство Полк «Дніпро-1» охороняв громадський порядок в День Хрещення Київської Русі у Києві
Суспільство

Полк «Дніпро-1» охороняв громадський порядок в День Хрещення Київської Русі у Києві

28 липня, полк «Дніпро-1» виконував роботу з охорони громадського порядку та безпеки громадян України біля Верховної Ради, у Маріїнському парку.

 

Ці заходи були необхідні у зв'язку з хресною ходою УПЦ КП, яка проводиться щорічно і присвячена Дню Хрещення Київської Русі, адже саме у Києві зародилося Християнство.

 

А вже після ходи та всеукраїнської молитви до бійців завітав полковий капелан, Дмитро Поворотний, помолився з ними, подякував за безпеку і освятив перед поверненням додому, в Дніпро.

 

За два дні виконання служби (27 та 28 липня) бійці «Дніпро-1», попри загрозу антидержавних провокацій та сильну спеку, показали свої найкращі якості співробітників полку особливого призначення у виконанні завдань - дисциплінованість та єдність.

Завдяки підготовленості та відповідальності хлопців жодних провокацій або сутичок у Києві не відбулось.

 

Нагадаємо, що «Дніпро-1» забезпечував охорону порядку у Києві разом з іншими підрозділами поліції та Нацгвардією.

 

Все буде #Дніпро1

Полк «Дніпро-1» охороняв громадський порядок в День Хрещення Київської Русі у Києві - фото № 1Полк «Дніпро-1» охороняв громадський порядок в День Хрещення Київської Русі у Києві - фото № 2Полк «Дніпро-1» охороняв громадський порядок в День Хрещення Київської Русі у Києві - фото № 3Полк «Дніпро-1» охороняв громадський порядок в День Хрещення Київської Русі у Києві - фото № 4Полк «Дніпро-1» охороняв громадський порядок в День Хрещення Київської Русі у Києві - фото № 5Полк «Дніпро-1» охороняв громадський порядок в День Хрещення Київської Русі у Києві - фото № 6

БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВІДВІДАЛИ ВІЙСЬКОВУ ЕКСПОЗИЦІЮ ПОБРАТИМІВ 23.02.2018
ФІЗПІДГОТОВКА: БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 НА ТРЕНУВАННЯХ МІЖ РОТАЦІЯМИ 09.02.2018
Міцна дружба учнів НВК №4 та бійців полку Дніпро-1 07.12.2017
Юрій Береза привітав Романа Зозулю з Днем народження 17.11.2017
Військовий капелан з США Роберт Хікс провів зустріч на базі полку «Дніпро-1» 10.11.2017