Головна Новини Суспільство Полк «Дніпро-1» охороняв громадський порядок в День Хрещення Київської Русі у Києві
Суспільство

Полк «Дніпро-1» охороняв громадський порядок в День Хрещення Київської Русі у Києві

28 липня, полк «Дніпро-1» виконував роботу з охорони громадського порядку та безпеки громадян України біля Верховної Ради, у Маріїнському парку.

 

Ці заходи були необхідні у зв'язку з хресною ходою УПЦ КП, яка проводиться щорічно і присвячена Дню Хрещення Київської Русі, адже саме у Києві зародилося Християнство.

 

А вже після ходи та всеукраїнської молитви до бійців завітав полковий капелан, Дмитро Поворотний, помолився з ними, подякував за безпеку і освятив перед поверненням додому, в Дніпро.

 

За два дні виконання служби (27 та 28 липня) бійці «Дніпро-1», попри загрозу антидержавних провокацій та сильну спеку, показали свої найкращі якості співробітників полку особливого призначення у виконанні завдань - дисциплінованість та єдність.

Завдяки підготовленості та відповідальності хлопців жодних провокацій або сутичок у Києві не відбулось.

 

Нагадаємо, що «Дніпро-1» забезпечував охорону порядку у Києві разом з іншими підрозділами поліції та Нацгвардією.

 

Все буде #Дніпро1

Полк «Дніпро-1» охороняв громадський порядок в День Хрещення Київської Русі у Києві - фото № 1Полк «Дніпро-1» охороняв громадський порядок в День Хрещення Київської Русі у Києві - фото № 2Полк «Дніпро-1» охороняв громадський порядок в День Хрещення Київської Русі у Києві - фото № 3Полк «Дніпро-1» охороняв громадський порядок в День Хрещення Київської Русі у Києві - фото № 4Полк «Дніпро-1» охороняв громадський порядок в День Хрещення Київської Русі у Києві - фото № 5Полк «Дніпро-1» охороняв громадський порядок в День Хрещення Київської Русі у Києві - фото № 6

Валентин Наливайченко відвідав з робочим візитом полк «Дніпро-1» 11.07.2017
Громадська приймальня народного депутата України Юрія Берези 11.07.2017
Медик полку «Дніпро-1» провела іспит після курсу домедичної допомоги 11.07.2017
Діти бійців «Дніпро-1» відправились у відпочинок у Швецію 11.07.2017
Про відношення до мови 11.07.2017