Головна Новини Суспільство Полк «Дніпро-1» святкує 25 Річницю Незалежності полковим маршем та концертом Ореста Лютого
Суспільство

Полк «Дніпро-1» святкує 25 Річницю Незалежності полковим маршем та концертом Ореста Лютого

Полк «Дніпро-1» вітає українців з Днем Незалежності і презентує бойовий марш підрозділу на слова Лесі Степовички та музику гурта «Вертеп». На святкування запрошений також Орест Лютий, який привітає концертом «Росіян в Донбасє нет».

 

24 серпня – особлива дата для України, адже останні три роки ми знаходимося на історичному перехресті: відкидаючи антикваріат комуністичних ідеалів та здобуваючи нову Свободу та Гідність, ми відстояли право називатися українцями і пишатися своєю культурою та історією.

Цей день особливий ще й тому, що святкується чверть століття, за яку відбулося багато революцій і змінилося багато урядів України, а ми крок за кроком вчилися бути знову вільними від обтяжливих «братерських» стосунків і ставати краще.

На жаль, ми встигли зазнати багато втрат і було пролито багато крові синів України, яку неможливо пробачити ворогам, а тому це й день пам`яті.

Попри все, 25 річниця – день формування та переродження Нації, незалежної та впевненої в своєму праві на ідентифікацію, а тому українці щасливі святкувати її!

 

Зі святом, рідна Україно!

 

Початок о 17:00, адреса: вул.Лєшко-Попеля, 14 а

Акредитація для ЗМІ 067 42 83 183 або https://www.facebook.com/catherine.leonova

Полк «Дніпро-1» святкує 25 Річницю Незалежності полковим маршем та концертом Ореста Лютого - фото № 1Полк «Дніпро-1» святкує 25 Річницю Незалежності полковим маршем та концертом Ореста Лютого - фото № 2Полк «Дніпро-1» святкує 25 Річницю Незалежності полковим маршем та концертом Ореста Лютого - фото № 3

Валентин Наливайченко відвідав з робочим візитом полк «Дніпро-1» 11.07.2017
Громадська приймальня народного депутата України Юрія Берези 11.07.2017
Медик полку «Дніпро-1» провела іспит після курсу домедичної допомоги 11.07.2017
Діти бійців «Дніпро-1» відправились у відпочинок у Швецію 11.07.2017
Про відношення до мови 11.07.2017