Головна Новини Суспільство Данська делегація завітала на базу полку «Дніпро-1» з ознайомчим візитом
Суспільство

Данська делегація завітала на базу полку «Дніпро-1» з ознайомчим візитом

13 вересня на військову базу полку «Дніпро-1» приїхала Данська делегація Парламентської асамблеї Ради Європи.

В рамках візиту, метою якого було знайомство з соціально-економічною та гуманітарною ситуацією в регіоні, представники зацікавились історією створення та діяльністю одного з перших добровольчих батальйонів, а нині - полком «Дніпро-1».

 

На базі їх зустріли народний депутат Юрій Береза, командир полку Олександр Рашевський та громадські діячі Штабу національного захисту Дніпропетровської області.

Данцям продемонстрували технічні можливості полку, показавши відділ аеророзвідки, техніку, а також запросили до Храму Покрови Пресвятої Богородиці для вшанування пам’яті загиблих.

Під час круглого столу данці дізнались про набір в полк, професійну підготовку бійців, дисципліну та бойовий шлях підрозділу.

 

Мікаель Ааструп Єнсен, Член Парламенту Данії від Ліберальної партії поставив важливе питання: «Якщо б Україна зверталася по допомогу, яку б одну річ ви хотіли для поліпшення ситуації на Сході?» Юрій Береза відповів: «Для того, щоб виправити ситуацію на Сході України варто втілювати багато ідей, але одна з головних – заарештувати всі рахунки російських політиків у Європейських країнах, в яких зберігаються їх гроші, вкрадені у російського народу. А вже після війни витратити ці гроші на відновлення Криму, Донецької та Луганської областей».

 

Під час зустрічі медаль «Захисника Дніпропетровська від сепаратизму» від Штабу національного захисту Дніпропетровської області була вручена радниці губернатора Дніпропетровської області Тетяні Губі. Юрій Береза зазначив: "Ця людина стала «мамою» для усіх українських героїв, врятувавши сотні життів пораненим захисникам".

 

Подібний візит вкрай важливий для формування об`єктивної картини подій в Україні та на Сході, зокрема. Щоб виграти інформаційну війну у російської машини пропаганди, треба показувати і розказувати про реальний стан справ в Україні всьому світу, запрошуючи представників урядів європейських країн.

Данська делегація завітала на базу полку «Дніпро-1» з ознайомчим візитом - фото № 1Данська делегація завітала на базу полку «Дніпро-1» з ознайомчим візитом - фото № 2Данська делегація завітала на базу полку «Дніпро-1» з ознайомчим візитом - фото № 3Данська делегація завітала на базу полку «Дніпро-1» з ознайомчим візитом - фото № 4Данська делегація завітала на базу полку «Дніпро-1» з ознайомчим візитом - фото № 5Данська делегація завітала на базу полку «Дніпро-1» з ознайомчим візитом - фото № 6Данська делегація завітала на базу полку «Дніпро-1» з ознайомчим візитом - фото № 7Данська делегація завітала на базу полку «Дніпро-1» з ознайомчим візитом - фото № 8Данська делегація завітала на базу полку «Дніпро-1» з ознайомчим візитом - фото № 9

ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ`ЯТІ ЗАГИБЛИХ БІЙЦІВ У ІЛОВАЙСЬКУ У ПОЛКУ ДНІПРО-1 30.08.2018
ПОЛІЦЕЙСЬКІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТТРЕНІНГУ ВІДОМОГО ПСИХОЛОГА ТА ВЕТЕРАНА 12.11.2018
ПСИХОЛОГІЧНА ПІДГОТОВКА ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ДЛЯ РОБОТИ В ООС 12.11.2018
ВІТАЄМО ТАРАСА МАРДАРОВСЬКОГО З ДРУГИМ МІСЦЕМ НА ЗМАГАННЯХ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ 24.09.2018
ТРЕНІНГ З ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ ДЛЯ БІЙЦІВ ПОЛКУ ДНІПРО-1 03.09.2018