Головна Новини Суспільство Норвезькі військові експерти завітали до полку «Дніпро-1»
Суспільство

Норвезькі військові експерти завітали до полку «Дніпро-1»

14 вересня, в рамках серії європейських візитів в Україну, до полку «Дніпро-1» завітали експерти Норвезького інституту військових досліджень Тор Буквол та Крістіан Атланд, а також Олександр Самарський - колишній посол України в Ірані, а нині заступник керівника Центру досліджень Росії в Україні.


Гості прийняли участь у круглому столі разом з волонтерами та активістами Штабу національного захисту Дніпропетровської області, під час якого ставили багато питань про історію створення волонтерства та добровольчого руху в Україні, про переселенців та взаємодію з владою .

Під час перерви представники Штабу подарували гостям на згадку про приїзд історичну книгу «Народжена Богом» про Україну, яку написав академік Андрій Авдєєнко.

Представники Норвегії пройшлись базою, побувавши на стадіоні, біля військової техніки, у казармі. В аеророзвідці вони подивилися декілька сюжетів про те, як працюють безпілотники та поспілкувалися зі спеціалістами.
Потім завітали до полкового Храму і почули історію від капелана Дмитра Поворотного про роль віри та будування Храмів на козацьких січах впродовж багатьох століть.

В черговий раз візит європейців став підтвердженням того, що Україна стала сильним геополітичним гравцем на світовій арені, представники якої добре розуміють, що саме Росія веде агресивні окупаційні дії по відношенню українських земель та народу, а така політика - є головною причиною війни.

 

Відео-сюжет прес-служби полку «Дніпро-1».

Оператор: Антон Бурлак.
Прес-секретар: Катерина Леонова.

 

ПОЛК ДНІПРО-1 ОГЛОШУЄ НАБІР З 16 ЛИПНЯ 2018 РОКУ 13.07.2018
ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА ПОЛКУ ДНІПРО-1 ТРИВАЄ:  МОДЕЛЮВАННЯ РИЗИКІВ НА БЛОК-ПОСТАХ  20.07.2018
ПОЛК ДНІПРО-1 НА НАВЧАННЯХ: ЗВІЛЬНЕННЯ БУДІВЛІ ВІД НЗФ 12.07.2018
30 ОМБр подякувала бійцям полку Дніпро-1 за співпрацю 06.07.2018
ПОЛК ДНІПРО-1 ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗАХОДАХ ДО ДНЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛЦІЇ 03.07.2018