Головна Новини Суспільство Екскурсії на базу полку «Дніпро-1» тривають
Суспільство

Екскурсії на базу полку «Дніпро-1» тривають

Сьогодні, 15 вересня, Штаб Майдану.

Дніпропетровськ організував екскурсію для учнів 9-10 класів «Дніпровської середньої загальноосвітньої школи 1-2 ступенів» на базу полку «Дніпро-1».

 

14 дітей з захопленням відвідали полк, про який розповів громадський діяч Павло Закіпний. Школярам показали казарму та побут бійців, Храм, техніку та стадіон. Але головною метою була аеророзвідка, адже на базі школи працює авіамодельний гурток, в якому діти власноруч конструюють та вивчають моделі літаків.

Аеророзвідка полку «Дніпро-1» на згадку подарували дітям модель діючого літака та пульт управління, завдяки чому тепер діти зможуть тренуватися у польотах частіше.

Після цього Андрій Русол, т.в.о старший інспектор з професійної підготовки полку, зустрівся з дітьми і поділився розповідями про свою участь у бойових діях, зауваживши, що єдине цінне в житті - це досвід, яким можна поділитися з людьми і що вони мають захищати рідну Україну та своє майбутнє, адже зараз складний час для формування нашої нації.

 

Дякуємо учням та викладачам за увагу та чудову можливість розказати підростаючому поколінню про завдання та місію, які виконують полк в зоні АТО вже більше двох років.

 

Все буде #Дніпро1

Екскурсії на базу полку «Дніпро-1» тривають - фото № 1Екскурсії на базу полку «Дніпро-1» тривають - фото № 2Екскурсії на базу полку «Дніпро-1» тривають - фото № 3

ФІЗПІДГОТОВКА: БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 НА ТРЕНУВАННЯХ МІЖ РОТАЦІЯМИ 09.02.2018
Міцна дружба учнів НВК №4 та бійців полку Дніпро-1 07.12.2017
Юрій Береза привітав Романа Зозулю з Днем народження 17.11.2017
Військовий капелан з США Роберт Хікс провів зустріч на базі полку «Дніпро-1» 10.11.2017
Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження 08.11.2017