Головна Новини Суспільство Бійці полку «Дніпро-1» зустрілися з курсантами Дніпровського університету внутрішніх справ
Суспільство

Бійці полку «Дніпро-1» зустрілися з курсантами Дніпровського університету внутрішніх справ

25 вересня відбулася зустріч з курсантами 1 курсу 2016 року.

Бійці полку «Дніпро-1», Дмитро Руденко, Андрій Добровольський, Віталій Сова та представники громадської організації «Молодь Дніпро-1», Томілович Ілля та Настя, прийшли на зустріч, щоб поспілкуватися зі студентами на тему патріотичного виховання в той час, який переживає Україна.

 

Під час зустрічі бійці розповіли про те, як кожен потрапив до полку, яка була мотивація та мета, щоб добровільно стати на захист України, і які наслідки їх чекали. Ілля та Настя виконали декілька композицій на фоні фотографій зони АТО (Маріуполь, Іловайськ). Після цього всі подивилися фільм «Все буде Дніпро», а на згадку про гостей курсантам подарували полковий прапор з автографами, диски Ореста Лютого з альбомом «Росіян в Донбасє нєт», настільні прапорці з символікою та буклети про історію та бойовий шлях полку з запрошенням долучитися до лав.

 

Все буде #Дніпро1

Бійці полку «Дніпро-1» зустрілися з курсантами Дніпровського університету внутрішніх справ - фото № 1Бійці полку «Дніпро-1» зустрілися з курсантами Дніпровського університету внутрішніх справ - фото № 2Бійці полку «Дніпро-1» зустрілися з курсантами Дніпровського університету внутрішніх справ - фото № 3Бійці полку «Дніпро-1» зустрілися з курсантами Дніпровського університету внутрішніх справ - фото № 4Бійці полку «Дніпро-1» зустрілися з курсантами Дніпровського університету внутрішніх справ - фото № 5Бійці полку «Дніпро-1» зустрілися з курсантами Дніпровського університету внутрішніх справ - фото № 6

ЗАПРОШУЄМО НА СЛУЖБУ В ПОЛК ДНІПРО-1 06.04.2018
БОЄЦЬ ДНІПРО-1 ЗІГРАВ З ДІТЬМИ У ШАХИ 19.03.2018
ВЕТЕРАН ПОЛКУ «ДНІПРО-1» АНДРІЙ ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ: ПРОБЛЕМИ ВЕТЕРАНІВ МОЖУТЬ ВИРІШИТИ САМІ ВЕТЕРАН 04.03.2018
БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВІДВІДАЛИ ВІЙСЬКОВУ ЕКСПОЗИЦІЮ ПОБРАТИМІВ 23.02.2018
ФІЗПІДГОТОВКА: БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 НА ТРЕНУВАННЯХ МІЖ РОТАЦІЯМИ 09.02.2018