Головна Новини Суспільство День захисника України в Дніпрі
Суспільство

День захисника України в Дніпрі

14 жовтня в Дніпрі вже вдруге відбулося святкування важливих для нашого народу та країни свят: Покрови Пресвятої Богородиці та День Захисника України.

Всього було декілька етапів святкування, кожен з яких, вартий щирої уваги: Марш захисників, що пройшов містом, презентація техніки з АТО, нагородження справжніх Героїв та волонтерів, концертна програма на площі Героїв Майдану. Штаб національного захисту Дніпропетровської області та полк «Дніпро-1» дякує всім причетним дніпрянам, які долучилися до організації цього свята і зробили його дійсно масштабним - таким, що запам`ятається і волонтерам і, власне, самим захисникам. А тим, хто в часи скрути та війни намагається відстоювати свої амбіції та піаритися за рахунок війни бажаємо знову згадати заради чого гинуть хлопці на Сході.

А гинуть вони заради миру і нашої свободи. Тож, лише об`єднуючись навколо біди, можно направити всі зусилля на Перемогу і допомагати одне одному. Окремо слова подяки хочемо сказати: Армія SOS, ГО «20 легіон», БФ «Об`єднані заради миру», «Волонтерська допомога українській армії», ГО «Дніпропетровська спілка ветеранів АТО», «Дух нації», 43 ОМПб, ГО «Січ-Дніпро», cпілка «РУКА БРАТА», муніціпальна поліція м.Дніпро, патрульна поліція Дніпра та УПЦ КП «Храм Покрови Пресвятої Богородиці», мер м.Підгороднє та інші.

Героям Слава!

 

Полк «Дніпро-1» показує свою техніку на виставці ретро-машин DARS-2017 у Дніпрі 23.09.2017
Бійці полку «Дніпро-1» вітають рідне місто Дніпро з днем народження 09.09.2017
29.08.2017 - День пам’яті героїв Іловайську в полку 29.08.2017
На День Прапора України бійці полку «Дніпро-1» роздавали маленькі прапорці на блок-посту 23.08.2017
Футболісти СК «Дніпро-1» приїхали в гості на базу полку «Дніпро-1» 23.08.2017