Головна Новини Суспільство День захисника України в Дніпрі
Суспільство

День захисника України в Дніпрі

14 жовтня в Дніпрі вже вдруге відбулося святкування важливих для нашого народу та країни свят: Покрови Пресвятої Богородиці та День Захисника України.

Всього було декілька етапів святкування, кожен з яких, вартий щирої уваги: Марш захисників, що пройшов містом, презентація техніки з АТО, нагородження справжніх Героїв та волонтерів, концертна програма на площі Героїв Майдану. Штаб національного захисту Дніпропетровської області та полк «Дніпро-1» дякує всім причетним дніпрянам, які долучилися до організації цього свята і зробили його дійсно масштабним - таким, що запам`ятається і волонтерам і, власне, самим захисникам. А тим, хто в часи скрути та війни намагається відстоювати свої амбіції та піаритися за рахунок війни бажаємо знову згадати заради чого гинуть хлопці на Сході.

А гинуть вони заради миру і нашої свободи. Тож, лише об`єднуючись навколо біди, можно направити всі зусилля на Перемогу і допомагати одне одному. Окремо слова подяки хочемо сказати: Армія SOS, ГО «20 легіон», БФ «Об`єднані заради миру», «Волонтерська допомога українській армії», ГО «Дніпропетровська спілка ветеранів АТО», «Дух нації», 43 ОМПб, ГО «Січ-Дніпро», cпілка «РУКА БРАТА», муніціпальна поліція м.Дніпро, патрульна поліція Дніпра та УПЦ КП «Храм Покрови Пресвятої Богородиці», мер м.Підгороднє та інші.

Героям Слава!

 

ПОЛК ДНІПРО-1 ОГЛОШУЄ НАБІР З 16 ЛИПНЯ 2018 РОКУ 13.07.2018
ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА ПОЛКУ ДНІПРО-1 ТРИВАЄ:  МОДЕЛЮВАННЯ РИЗИКІВ НА БЛОК-ПОСТАХ  20.07.2018
ПОЛК ДНІПРО-1 НА НАВЧАННЯХ: ЗВІЛЬНЕННЯ БУДІВЛІ ВІД НЗФ 12.07.2018
30 ОМБр подякувала бійцям полку Дніпро-1 за співпрацю 06.07.2018
ПОЛК ДНІПРО-1 ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗАХОДАХ ДО ДНЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛЦІЇ 03.07.2018