Головна Новини Суспільство День захисника України в Дніпрі
Суспільство

День захисника України в Дніпрі

14 жовтня в Дніпрі вже вдруге відбулося святкування важливих для нашого народу та країни свят: Покрови Пресвятої Богородиці та День Захисника України.

Всього було декілька етапів святкування, кожен з яких, вартий щирої уваги: Марш захисників, що пройшов містом, презентація техніки з АТО, нагородження справжніх Героїв та волонтерів, концертна програма на площі Героїв Майдану. Штаб національного захисту Дніпропетровської області та полк «Дніпро-1» дякує всім причетним дніпрянам, які долучилися до організації цього свята і зробили його дійсно масштабним - таким, що запам`ятається і волонтерам і, власне, самим захисникам. А тим, хто в часи скрути та війни намагається відстоювати свої амбіції та піаритися за рахунок війни бажаємо знову згадати заради чого гинуть хлопці на Сході.

А гинуть вони заради миру і нашої свободи. Тож, лише об`єднуючись навколо біди, можно направити всі зусилля на Перемогу і допомагати одне одному. Окремо слова подяки хочемо сказати: Армія SOS, ГО «20 легіон», БФ «Об`єднані заради миру», «Волонтерська допомога українській армії», ГО «Дніпропетровська спілка ветеранів АТО», «Дух нації», 43 ОМПб, ГО «Січ-Дніпро», cпілка «РУКА БРАТА», муніціпальна поліція м.Дніпро, патрульна поліція Дніпра та УПЦ КП «Храм Покрови Пресвятої Богородиці», мер м.Підгороднє та інші.

Героям Слава!

 

НАБІР В ПОЛК ДНІПРО-1 РОЗПОЧАТО З 12 ГРУДНЯ 12.12.2018
НАГОРОДЖЕННЯ БІЙЦІВ ПІСЛЯ РОТАЦІЇ 11.01.2019
Полк Дніпро-1 вітає Україну з Новим Роком та Різдвом! 31.12.2018
НАВЧАЛЬНО-ТАКТИЧНІ СТРІЛЬБИ ТА ТРЕНУВАННЯ НА ПОЛІГОНІ 18.12.2018
ЯК ПОДОЛАТИ АГРЕСІЮ: ПРИЧИНИ, ШЛЯХИ ТА КОНТРОЛЬ НАД СОБОЮ В ЗОНІ ООС 13.12.2018