Головна Новини Суспільство Юрій Береза прийняв участь у нагородженні патрульних поліцейських Дніпра
Суспільство

Юрій Береза прийняв участь у нагородженні патрульних поліцейських Дніпра

Першого листопада у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулось присвоєння первинних офіцерських звань п’ятистам патрульним поліцейським Дніпра.

 

Розпочався захід з хвилини мовчання, Гімну України та вручення двох відзнак Президента України, орденів «За мужність», сім’ям Артема Кутушева та Ольги Макаренко, поліцейських, які трагічно загинули 25 вересня під час виконання службових обов’язків у Дніпрі.

 

Під час заходу Міністр Внутрішніх справ, Арсен Аваков, побажав поліцейським виправдати сподівання та надії українського народу на те, що в Україні працює професійна поліція, яка знає та поважає закони. А Олександр Фацевич (в.о. начальника Департаменту патрульної поліції МВС України) порадив присутнім навчатися, тренуватися і вдосконалювати свої навички.

Також на заході були присутні керівництво ГУНП Дніпропетровської області, Володимир Богоніс, керівник патрульної поліції Дніпра і міський голова, Борис Філатов.

 

Народний депутат України та почесний командир полку «Дніпро-1» Юрій Береза звернувся до поліцейських: «Зараз там на Сході України нас з вами захищають хлопці, тому дуже вірю в те, що і тут, на мирній території, люди можуть відчувати себе спокійно та безпечно, адже знаходяться під захистом нової поліції, кардинально нового явища у сфері захисту прав та життя українців».

 

Більше фотографій з цієї події: в нашій Галереї.

Юрій Береза прийняв участь у нагородженні патрульних поліцейських Дніпра - фото № 1Юрій Береза прийняв участь у нагородженні патрульних поліцейських Дніпра - фото № 2Юрій Береза прийняв участь у нагородженні патрульних поліцейських Дніпра - фото № 3Юрій Береза прийняв участь у нагородженні патрульних поліцейських Дніпра - фото № 4Юрій Береза прийняв участь у нагородженні патрульних поліцейських Дніпра - фото № 5Юрій Береза прийняв участь у нагородженні патрульних поліцейських Дніпра - фото № 6Юрій Береза прийняв участь у нагородженні патрульних поліцейських Дніпра - фото № 7Юрій Береза прийняв участь у нагородженні патрульних поліцейських Дніпра - фото № 8Юрій Береза прийняв участь у нагородженні патрульних поліцейських Дніпра - фото № 9Юрій Береза прийняв участь у нагородженні патрульних поліцейських Дніпра - фото № 10Юрій Береза прийняв участь у нагородженні патрульних поліцейських Дніпра - фото № 11Юрій Береза прийняв участь у нагородженні патрульних поліцейських Дніпра - фото № 12

НАБІР В ПОЛК ДНІПРО-1 РОЗПОЧАТО З 12 ГРУДНЯ 12.12.2018
НАГОРОДЖЕННЯ БІЙЦІВ ПІСЛЯ РОТАЦІЇ 11.01.2019
Полк Дніпро-1 вітає Україну з Новим Роком та Різдвом! 31.12.2018
НАВЧАЛЬНО-ТАКТИЧНІ СТРІЛЬБИ ТА ТРЕНУВАННЯ НА ПОЛІГОНІ 18.12.2018
ЯК ПОДОЛАТИ АГРЕСІЮ: ПРИЧИНИ, ШЛЯХИ ТА КОНТРОЛЬ НАД СОБОЮ В ЗОНІ ООС 13.12.2018