Головна Новини Суспільство Юрій Береза прийняв участь у нагородженні патрульних поліцейських Дніпра
Суспільство

Юрій Береза прийняв участь у нагородженні патрульних поліцейських Дніпра

Першого листопада у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулось присвоєння первинних офіцерських звань п’ятистам патрульним поліцейським Дніпра.

 

Розпочався захід з хвилини мовчання, Гімну України та вручення двох відзнак Президента України, орденів «За мужність», сім’ям Артема Кутушева та Ольги Макаренко, поліцейських, які трагічно загинули 25 вересня під час виконання службових обов’язків у Дніпрі.

 

Під час заходу Міністр Внутрішніх справ, Арсен Аваков, побажав поліцейським виправдати сподівання та надії українського народу на те, що в Україні працює професійна поліція, яка знає та поважає закони. А Олександр Фацевич (в.о. начальника Департаменту патрульної поліції МВС України) порадив присутнім навчатися, тренуватися і вдосконалювати свої навички.

Також на заході були присутні керівництво ГУНП Дніпропетровської області, Володимир Богоніс, керівник патрульної поліції Дніпра і міський голова, Борис Філатов.

 

Народний депутат України та почесний командир полку «Дніпро-1» Юрій Береза звернувся до поліцейських: «Зараз там на Сході України нас з вами захищають хлопці, тому дуже вірю в те, що і тут, на мирній території, люди можуть відчувати себе спокійно та безпечно, адже знаходяться під захистом нової поліції, кардинально нового явища у сфері захисту прав та життя українців».

 

Більше фотографій з цієї події: в нашій Галереї.

Юрій Береза прийняв участь у нагородженні патрульних поліцейських Дніпра - фото № 1Юрій Береза прийняв участь у нагородженні патрульних поліцейських Дніпра - фото № 2Юрій Береза прийняв участь у нагородженні патрульних поліцейських Дніпра - фото № 3Юрій Береза прийняв участь у нагородженні патрульних поліцейських Дніпра - фото № 4Юрій Береза прийняв участь у нагородженні патрульних поліцейських Дніпра - фото № 5Юрій Береза прийняв участь у нагородженні патрульних поліцейських Дніпра - фото № 6Юрій Береза прийняв участь у нагородженні патрульних поліцейських Дніпра - фото № 7Юрій Береза прийняв участь у нагородженні патрульних поліцейських Дніпра - фото № 8Юрій Береза прийняв участь у нагородженні патрульних поліцейських Дніпра - фото № 9Юрій Береза прийняв участь у нагородженні патрульних поліцейських Дніпра - фото № 10Юрій Береза прийняв участь у нагородженні патрульних поліцейських Дніпра - фото № 11Юрій Береза прийняв участь у нагородженні патрульних поліцейських Дніпра - фото № 12

ПОЛК ДНІПРО-1 ОГЛОШУЄ НАБІР З 16 ЛИПНЯ 2018 РОКУ 13.07.2018
ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА ПОЛКУ ДНІПРО-1 ТРИВАЄ:  МОДЕЛЮВАННЯ РИЗИКІВ НА БЛОК-ПОСТАХ  20.07.2018
ПОЛК ДНІПРО-1 НА НАВЧАННЯХ: ЗВІЛЬНЕННЯ БУДІВЛІ ВІД НЗФ 12.07.2018
30 ОМБр подякувала бійцям полку Дніпро-1 за співпрацю 06.07.2018
ПОЛК ДНІПРО-1 ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗАХОДАХ ДО ДНЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛЦІЇ 03.07.2018