Головна Новини Суспільство У грудні в Дніпрі відбудеться прем’єра фільму «Піски. Лицарі неба»
Суспільство

У грудні в Дніпрі відбудеться прем’єра фільму «Піски. Лицарі неба»

Фільм «Піски. Лицарі неба» (режисер Катерина Стрельченко, студія «12-й кадр») є логічним та красномовним продовженням попередника - фільму-реквієму «Іловайськ. Лицарі неба», який було знято цією ж знімальною командою та презентовано в Україні та Європі.

 

Обидва фільми - про нелегкі долі бійців-добровольців, які пішли воювати за Україну першими, покинувши все - сім`ї, бізнеси, навчання, мирне життя. Єдина різниця в тому, що Іловайськ став злою несподіванкою, яка знищила в своєму котлі майже за один день сотні життів. А Піски - це найгарячіша точка фронту, де обстрілювали українців постійно, і в якій з липня 2014 до серпня 2015 героїчно обороняли підступи до Донецька бійці першого добровольчого підрозділу, колишнього батальйону, «Дніпро-1».

 

Ви побачите не просто сповіді рідних, які сумують і плачуть за батьками та коханими, але почуєте сповіді побратимів, які пліч-о-пліч воювали у Пісках та знаходилися на легендарному блок-пості «Республіка Міст», і які на власні очі бачили смерть тих, хто вчора ще посміхався та мріяв разом з ними, хто хотів повернутися і жити далі у зовсім іншій країні. На жаль, вони не повернулися. Та щоб не було так боляче від усвідомлення втрат та марності смерті на війні, варто продовжувати свій шлях, згадуючи Лицарів, що дивляться на нас з неба і під уважним поглядом яких хочеться ставати кращими.

 

Фільм «Піски. Лицарі неба» - присвята бійцям «Дніпро-1», які героїчно визволяли та захищали с.Піски і які назавжди залишаться героями історії визволення нашої країни.

 

ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ`ЯТІ ЗАГИБЛИХ БІЙЦІВ У ІЛОВАЙСЬКУ У ПОЛКУ ДНІПРО-1 30.08.2018
ПОЛІЦЕЙСЬКІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТТРЕНІНГУ ВІДОМОГО ПСИХОЛОГА ТА ВЕТЕРАНА 12.11.2018
ПСИХОЛОГІЧНА ПІДГОТОВКА ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ДЛЯ РОБОТИ В ООС 12.11.2018
ВІТАЄМО ТАРАСА МАРДАРОВСЬКОГО З ДРУГИМ МІСЦЕМ НА ЗМАГАННЯХ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ 24.09.2018
ТРЕНІНГ З ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ ДЛЯ БІЙЦІВ ПОЛКУ ДНІПРО-1 03.09.2018