Головна Новини Суспільство Прем`єра фільму «Піски.Лицарі неба» у Дніпрі
Суспільство

Прем`єра фільму «Піски.Лицарі неба» у Дніпрі

9 грудня о 18:00 в Дніпровському Національному центрі аерокосмічної освіти (пр.Гагаріна, 26) відбудеться прем`єра документального фільму «Піски. Лицарі неба» (реж. Катерина Стрельченко, студія «12-й кадр»). Фільм став логічним та красномовним продовженням попередника, фільму-реквієму «Іловайськ.Лицарі неба» у 2015 році, який було презентовано в Україні та Європі.

 

Обидва фільми - про нелегкі долі українських бійців-добровольців, які пішли воювати за Україну першими, покинувши все - сім`ї, бізнес, навчання, мирне життя. Єдина різниця в тому, що події Іловайську стали злою несподіванкою, яка знищила в своєму котлі майже за один день сотні життів і зруйнувала тисячі доль та надій на майбутнє. А Піски - це найгарячіша точка фронту, де обстрілювали українські сили з 2014 року, і де обстріли можуть тривати прямо зараз, забираючи чиєсь життя… Саме тут, в селищі Піски, з липня 2014 до серпня 2015 героїчно обороняли підступи до Донецька бійці першого добровольчого підрозділу, колишнього батальйону, а нині полку «Дніпро-1».

 

Ви побачите не просто інтерв`ю з рідними, що сумують за батьками та коханими, але почуєте сповіді побратимів. Саме у Пісках вони пліч-о-пліч воювали та несли службу на легендарному блок-пості «Республіка Міст», де залишили на стінах свої наскельні знаки, символи та позивні... Саме у Пісках війна показала їм свою найтемнішу сторону – втрата друга по крові, який ще вчора посміхався, пив каву, вчив новому або просто мріяв вистояти до кінця, до перемоги, щоб почати будувати нову країну. Всього ви побачите 13 історій про Героїв с.Піски, а також дві історії про бійців, які загинули під час наступу російської армії на Новоазовськ, біля Маріуполя, у серпні 2014 року.

 

Фільм стає своєрідною порадою глядачеві, якому болить душа від усвідомлення безкінечної війни на Сході, про те, що варто продовжувати свій шлях та згадувати Лицарів, які пішли на небо і під уважним поглядом яких хочеться ставати кращими. Насправді, фільм «Піски.Лицарі неба» – присвята всім українським бійцям, які героїчно визволяли та захищали Піски, ДАП, Дебальцево, і які назавжди залишаться героями історії визвольної боротьби нашої країни за волю від внутрішнього та зовнішнього ворога.

 

Посилання на Трейлер.

Посилання на Зустріч.

 

Запрошуємо до перегляду!

9 грудня, 18:00 Національний аерокосмічний центр (Дніпро, пр.Гагаріна,26)

Вхід – вільний.

Довідки та акредитація: 067 42 83 183

Прем`єра фільму «Піски.Лицарі неба» у Дніпрі - фото № 1

НАБІР В ПОЛК ДНІПРО-1 РОЗПОЧАТО З 12 ГРУДНЯ 12.12.2018
НАГОРОДЖЕННЯ БІЙЦІВ ПІСЛЯ РОТАЦІЇ 11.01.2019
Полк Дніпро-1 вітає Україну з Новим Роком та Різдвом! 31.12.2018
НАВЧАЛЬНО-ТАКТИЧНІ СТРІЛЬБИ ТА ТРЕНУВАННЯ НА ПОЛІГОНІ 18.12.2018
ЯК ПОДОЛАТИ АГРЕСІЮ: ПРИЧИНИ, ШЛЯХИ ТА КОНТРОЛЬ НАД СОБОЮ В ЗОНІ ООС 13.12.2018