Головна Новини Суспільство прес-реліз: Полк «Дніпро-1» затримав незаконних лісорубів під Бахмутом
Суспільство

прес-реліз: Полк «Дніпро-1» затримав незаконних лісорубів під Бахмутом

9 січня співробітники полку «Дніпро-1» затримали браконьєрів «на гарячому» - коли чоловіки спилювали дерева неподалеку від 43-го блок-посту під Бахмутом (траса «Харків-Дебальцево»).

Як стало відомо, незаконною вирубкою лісу займалися місцеві жителі, а дерева планували продавати. Всього було зафіксовано дві вантажівки та чотири легкових автомобілі, в яких знаходилися кілька десятків дерев.

 

На жаль, це не перший випадок незаконної вирубки лісу в цьому районі. Матеріали по справі передані полком «Дніпро-1» представникам поліції Бахмута, а самі правопорушники – у відділ поліції. Наразі вже ведуться слідчі дії. За попередніми даними буде порушено кримінальну справу (ст.246 «Незаконна порубка лісу», КК України).

 

Нагадаємо, що одне з завдань, яке поставлене перед співробітниками «Дніпро-1», окрім охорони громадського порядку в зоні АТО, це також контроль за незаконними діями осіб, що знищують ліс та полюють на тварин.

Зокрема, аеророзвідка полку також проводить регулярні повітряні рейди за допомогою БПЛА з метою виявлення правопорушників та припинення незаконного полювання на тварин та спилювання дерев.

прес-реліз: Полк «Дніпро-1» затримав незаконних лісорубів під Бахмутом - фото № 1прес-реліз: Полк «Дніпро-1» затримав незаконних лісорубів під Бахмутом - фото № 2прес-реліз: Полк «Дніпро-1» затримав незаконних лісорубів під Бахмутом - фото № 3прес-реліз: Полк «Дніпро-1» затримав незаконних лісорубів під Бахмутом - фото № 4прес-реліз: Полк «Дніпро-1» затримав незаконних лісорубів під Бахмутом - фото № 5прес-реліз: Полк «Дніпро-1» затримав незаконних лісорубів під Бахмутом - фото № 6

НАБІР В ПОЛК ДНІПРО-1 РОЗПОЧАТО З 12 ГРУДНЯ 12.12.2018
ЯК ПОДОЛАТИ АГРЕСІЮ: ПРИЧИНИ, ШЛЯХИ ТА КОНТРОЛЬ НАД СОБОЮ В ЗОНІ ООС 13.12.2018
ПЕРШИЙ НА МІСЦІ ПОДІЇ: ДОМЕДИЧНА ДОПОМОГА ДЛЯ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ 20.11.2018
ПОЛІЦЕЙСЬКІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТТРЕНІНГУ ВІДОМОГО ПСИХОЛОГА ТА ВЕТЕРАНА 12.11.2018
ПСИХОЛОГІЧНА ПІДГОТОВКА ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ДЛЯ РОБОТИ В ООС 12.11.2018