Головна Новини Суспільство прес-реліз: Полк «Дніпро-1» затримав незаконних лісорубів під Бахмутом
Суспільство

прес-реліз: Полк «Дніпро-1» затримав незаконних лісорубів під Бахмутом

9 січня співробітники полку «Дніпро-1» затримали браконьєрів «на гарячому» - коли чоловіки спилювали дерева неподалеку від 43-го блок-посту під Бахмутом (траса «Харків-Дебальцево»).

Як стало відомо, незаконною вирубкою лісу займалися місцеві жителі, а дерева планували продавати. Всього було зафіксовано дві вантажівки та чотири легкових автомобілі, в яких знаходилися кілька десятків дерев.

 

На жаль, це не перший випадок незаконної вирубки лісу в цьому районі. Матеріали по справі передані полком «Дніпро-1» представникам поліції Бахмута, а самі правопорушники – у відділ поліції. Наразі вже ведуться слідчі дії. За попередніми даними буде порушено кримінальну справу (ст.246 «Незаконна порубка лісу», КК України).

 

Нагадаємо, що одне з завдань, яке поставлене перед співробітниками «Дніпро-1», окрім охорони громадського порядку в зоні АТО, це також контроль за незаконними діями осіб, що знищують ліс та полюють на тварин.

Зокрема, аеророзвідка полку також проводить регулярні повітряні рейди за допомогою БПЛА з метою виявлення правопорушників та припинення незаконного полювання на тварин та спилювання дерев.

прес-реліз: Полк «Дніпро-1» затримав незаконних лісорубів під Бахмутом - фото № 1прес-реліз: Полк «Дніпро-1» затримав незаконних лісорубів під Бахмутом - фото № 2прес-реліз: Полк «Дніпро-1» затримав незаконних лісорубів під Бахмутом - фото № 3прес-реліз: Полк «Дніпро-1» затримав незаконних лісорубів під Бахмутом - фото № 4прес-реліз: Полк «Дніпро-1» затримав незаконних лісорубів під Бахмутом - фото № 5прес-реліз: Полк «Дніпро-1» затримав незаконних лісорубів під Бахмутом - фото № 6

БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВІДВІДАЛИ ВІЙСЬКОВУ ЕКСПОЗИЦІЮ ПОБРАТИМІВ 23.02.2018
ФІЗПІДГОТОВКА: БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 НА ТРЕНУВАННЯХ МІЖ РОТАЦІЯМИ 09.02.2018
Міцна дружба учнів НВК №4 та бійців полку Дніпро-1 07.12.2017
Юрій Береза привітав Романа Зозулю з Днем народження 17.11.2017
Військовий капелан з США Роберт Хікс провів зустріч на базі полку «Дніпро-1» 10.11.2017