Головна Новини Суспільство Полк «Дніпро-1» «полює» на незаконних лісорубів
Суспільство

Полк «Дніпро-1» «полює» на незаконних лісорубів

8 січня єгерська служба Криничанського району Дніпропетровської області викликала полк «Дніпро-1» на допомогу: у лісосмузі було виявлено 6 незаконних осіб, які встигли спилити кілька десятків дерев.

 

До приїзду поліції лісоруби покинули все напиляне і встигли зникнути, але трактор «Білорусь» з причепом став очевидним доказом скоєного злочину - 22 дерева розпиляні на частини. Незабаром під`їхали два місцевих жителя, але вони не змогли допомогти – жодних документів на техніку або інформації про утікачів вони не надали.

 

Подія була зареєстрована, за нею розпочате кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 246 Кримінального кодексу України (незаконна порубка лісу). Наразі ведуться пошукові дії, що спрямовані на пошук та встановлення свідків події та осіб, що спилювали дерева. Також рахується сума збитків, нанесених в ході незаконних дій зниклих лісорубів.

 

Зауважимо, що полк вже не перший раз стикається з подібними правопорушеннями, а тому звертається до громадян, які побачили спилювання дерев, повідомляти у єгерські служби та органи місцевої поліції. Давайте разом візьмемо відповідальність за те, що відбувається з нашим оточуючим середовищем.

Полк «Дніпро-1» «полює» на незаконних лісорубів - фото № 1Полк «Дніпро-1» «полює» на незаконних лісорубів - фото № 2Полк «Дніпро-1» «полює» на незаконних лісорубів - фото № 3

ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ`ЯТІ ЗАГИБЛИХ БІЙЦІВ У ІЛОВАЙСЬКУ У ПОЛКУ ДНІПРО-1 30.08.2018
ПОЛІЦЕЙСЬКІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТТРЕНІНГУ ВІДОМОГО ПСИХОЛОГА ТА ВЕТЕРАНА 12.11.2018
ПСИХОЛОГІЧНА ПІДГОТОВКА ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ДЛЯ РОБОТИ В ООС 12.11.2018
ВІТАЄМО ТАРАСА МАРДАРОВСЬКОГО З ДРУГИМ МІСЦЕМ НА ЗМАГАННЯХ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ 24.09.2018
ТРЕНІНГ З ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ ДЛЯ БІЙЦІВ ПОЛКУ ДНІПРО-1 03.09.2018