Головна Новини Суспільство Полк «Дніпро-1» взяв участь у міжнародній конференції з питань протидії злочинності
Суспільство

Полк «Дніпро-1» взяв участь у міжнародній конференції з питань протидії злочинності

17 березня у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулася конференція «Актуальні питання протидії злочинності в сучасних умовах: вітчизняний та зарубіжний досвід».

 

Зі своєю доповіддю «Окремі питання вдосконалення діяльності підрозділів поліції особливого призначення у протидії злочинності у зоні проведення АТО» був запрошений інспектор полку «Дніпро-1», відділ професійної підготовки особового складу, Михайло Холоднов. Зауважимо, що на базі полку більше двох років проводиться серйозна теоретична та практична підготовка бійців-спецпризначенців, які несуть службу у зоні військового конфлікту і виконують завдання з протидії тероризму у державі.

Ключова тема доповіді полягає в обґрунтуванні необхідності належної законодавчої бази у діяльності полку «Дніпро-1». Додатково Михайло Холоднов приділив увагу підвищенню ефективності у боротьбі зі злочинністю з акцентом на раціоналізацію кримінологічних сил та засобів у роботі підрозділу.

 

Програма конференції, що тривала три дні, була насиченою та супроводжувалася численними виступами спеціалістів цієї сфери. Серед учасників конференції були науковці (доценти та професори) з Запорізького національного технічного університету, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ (Євген Курта, Михайло Ларкін, Ігор Шинкаренко та ін.).

 

Загалом, подібний досвід є важливим для полку патрульної служби «Дніпро-1», адже показує зацікавленість представників полку у реформах сфери протидії злочинності в Україні та активну позицію.

Полк «Дніпро-1» взяв участь у міжнародній конференції з питань протидії злочинності - фото № 1Полк «Дніпро-1» взяв участь у міжнародній конференції з питань протидії злочинності - фото № 2Полк «Дніпро-1» взяв участь у міжнародній конференції з питань протидії злочинності - фото № 3Полк «Дніпро-1» взяв участь у міжнародній конференції з питань протидії злочинності - фото № 4Полк «Дніпро-1» взяв участь у міжнародній конференції з питань протидії злочинності - фото № 5

Бійці полку «Дніпро-1» вітають рідне місто Дніпро з днем народження 09.09.2017
29.08.2017 - День пам’яті героїв Іловайську в полку 29.08.2017
На День Прапора України бійці полку «Дніпро-1» роздавали маленькі прапорці на блок-посту 23.08.2017
Футболісти СК «Дніпро-1» приїхали в гості на базу полку «Дніпро-1» 23.08.2017
Українська діаспора Бразилії та читачі журналу «Бористен» подарували «Дніпро-1» патриотичні книги 22.08.2017