Головна Новини Суспільство Полк «Дніпро-1» святкує третю річницю заснування – запрошуємо всіх долучитися до святкування!
Суспільство

Полк «Дніпро-1» святкує третю річницю заснування – запрошуємо всіх долучитися до святкування!

20 квітня (четвер) о 14:00 на базі «Дніпро-1» відбудеться святкування третьої річниці заснування полку.

Для підрозділу, який був сформований як добровольчий батальйон за ініціативою Штабу національного захисту Дніпропетровської області та Юрія Берези, 14 квітня 2014 року - це важлива подія, завдяки якій ми можемо нагадати українцям про шлях, який пройшли перші добровольці України і вшанувати полеглих Героїв.

Під час святкування будуть присутні почесні гості, політики, громадські діячі та побратими інших підрозділів. Батальйон «Дніпро-1», а нині полк, стояв на захисті Маріуполя та Новоазовська, звільняв с.Піски біля ДАПу, воював у Авдіївці і дотепер продовжує нести службу на Сході – у Бахмуті та Мар`їнці.
Третя річниця – це вшанування Героїв, які загинули, воюючи у складі «Дніпро-1» та повага їх сім’ям, а також - подяка людям, які допомагали підрозділу і вірили в кожного бійця та перемогу України.

План заходів до третьої річниці «Дніпро-1»:
14:00 – зустріч сімей бійців полку «Дніпро-1», почесних гостей з міста та області, громадських діячів та волонтерів, ЗМІ;
14:10 – початок церемонії нагородження медалями, грамотами, відзнаками та подяками від Міського Голови, Дніпропетровської ОДА та Обласної Ради, а також - від полку "Дніпро-1" та Штабу національного захисту Дніпропетровської області;
16:00 - концерт за участю гурту «Вертеп»;
17:00 – концерт гурту «Тартак» для бійців та гостей заходу.

Три роки боротьби за рідну Україну – це краще підтвердження того, що все було зроблено правильно, а ми маємо сили та віру рухатися далі, роблячи правильні кроки на шляху до звільнення України від окупантів та будування нової України, де наші діти будуть жити вільно і поважати свою націю та культуру.

Все буде #Дніпро1Запрошуємо представників ЗМІ на 14:00.
Акредитація: 067 42 83 183
[email protected]

Марш полку «Дніпро-1».

Полк «Дніпро-1» святкує третю річницю заснування – запрошуємо всіх долучитися до святкування!  - фото № 1

ЗАПРОШУЄМО НА СЛУЖБУ В ПОЛК ДНІПРО-1 06.04.2018
БОЄЦЬ ДНІПРО-1 ЗІГРАВ З ДІТЬМИ У ШАХИ 19.03.2018
ВЕТЕРАН ПОЛКУ «ДНІПРО-1» АНДРІЙ ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ: ПРОБЛЕМИ ВЕТЕРАНІВ МОЖУТЬ ВИРІШИТИ САМІ ВЕТЕРАН 04.03.2018
БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВІДВІДАЛИ ВІЙСЬКОВУ ЕКСПОЗИЦІЮ ПОБРАТИМІВ 23.02.2018
ФІЗПІДГОТОВКА: БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 НА ТРЕНУВАННЯХ МІЖ РОТАЦІЯМИ 09.02.2018