Головна Новини Суспільство У полку «Дніпро-1» пройшли планові заняття з вогневої підготовки
Суспільство

У полку «Дніпро-1» пройшли планові заняття з вогневої підготовки

12 травня бійці полку «Дніпро-1» пройшли заняття з вогневої підготовки на полігоні під керівництвом інструктора. Подібні заняття є систематичним продовженням регулярних тренувань для співробітників полку особливого призначення, що виконує завдання у зоні бойових дій, а також - приймає учать у антитерористичних заходах.

 

Додатково до програми професійної підготовки «Дніпро-1» входять заняття з тактичної медицини, тактична підготовка особового складу у ситуаціях, що загрожують життю громадян України. 
Особлива увага приділяється підготовці спецпризначенців перед черговою ротацією для повторювання вже набутих знань і відпрацювання оперативності у реагуванні.

 

Варто зауважити, що не зважаючи на чималий бойовий досвід у АТО (полк ніс службу у Маріуполі, Водяному, Мар`їнці, Авдіївці, Бахмуті та с.Піски) бійці впевнені, що правильне володіння зброєю рятує життя оточуючих і своє, а такі заняття дають можливість постійно вдосконалювати навички.

У полку «Дніпро-1» пройшли планові заняття з вогневої підготовки - фото № 1У полку «Дніпро-1» пройшли планові заняття з вогневої підготовки - фото № 2У полку «Дніпро-1» пройшли планові заняття з вогневої підготовки - фото № 3У полку «Дніпро-1» пройшли планові заняття з вогневої підготовки - фото № 4У полку «Дніпро-1» пройшли планові заняття з вогневої підготовки - фото № 5У полку «Дніпро-1» пройшли планові заняття з вогневої підготовки - фото № 6У полку «Дніпро-1» пройшли планові заняття з вогневої підготовки - фото № 7У полку «Дніпро-1» пройшли планові заняття з вогневої підготовки - фото № 8

Бійці полку «Дніпро-1» вітають рідне місто Дніпро з днем народження 09.09.2017
29.08.2017 - День пам’яті героїв Іловайську в полку 29.08.2017
На День Прапора України бійці полку «Дніпро-1» роздавали маленькі прапорці на блок-посту 23.08.2017
Футболісти СК «Дніпро-1» приїхали в гості на базу полку «Дніпро-1» 23.08.2017
Українська діаспора Бразилії та читачі журналу «Бористен» подарували «Дніпро-1» патриотичні книги 22.08.2017