Головна Новини Суспільство У полку «Дніпро-1» пройшли планові заняття з вогневої підготовки
Суспільство

У полку «Дніпро-1» пройшли планові заняття з вогневої підготовки

12 травня бійці полку «Дніпро-1» пройшли заняття з вогневої підготовки на полігоні під керівництвом інструктора. Подібні заняття є систематичним продовженням регулярних тренувань для співробітників полку особливого призначення, що виконує завдання у зоні бойових дій, а також - приймає учать у антитерористичних заходах.

 

Додатково до програми професійної підготовки «Дніпро-1» входять заняття з тактичної медицини, тактична підготовка особового складу у ситуаціях, що загрожують життю громадян України. 
Особлива увага приділяється підготовці спецпризначенців перед черговою ротацією для повторювання вже набутих знань і відпрацювання оперативності у реагуванні.

 

Варто зауважити, що не зважаючи на чималий бойовий досвід у АТО (полк ніс службу у Маріуполі, Водяному, Мар`їнці, Авдіївці, Бахмуті та с.Піски) бійці впевнені, що правильне володіння зброєю рятує життя оточуючих і своє, а такі заняття дають можливість постійно вдосконалювати навички.

У полку «Дніпро-1» пройшли планові заняття з вогневої підготовки - фото № 1У полку «Дніпро-1» пройшли планові заняття з вогневої підготовки - фото № 2У полку «Дніпро-1» пройшли планові заняття з вогневої підготовки - фото № 3У полку «Дніпро-1» пройшли планові заняття з вогневої підготовки - фото № 4У полку «Дніпро-1» пройшли планові заняття з вогневої підготовки - фото № 5У полку «Дніпро-1» пройшли планові заняття з вогневої підготовки - фото № 6У полку «Дніпро-1» пройшли планові заняття з вогневої підготовки - фото № 7У полку «Дніпро-1» пройшли планові заняття з вогневої підготовки - фото № 8

У Дніпрі відбулися навчально-тренувальні стрільби полку "Дніпро-1" (ФОТО) 15.06.2018
ННА БАЗІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ЧЕРВОНИЙ ХРЕСТ ПРОВІВ ЗАНЯТТЯ З ПЕРШОЇ ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ (фото) 22.05.2018
ЧЕТВЕРТА РІЧНИЦЯ ПОЛКУ ДНІПРО-1 15.05.2018
ПОЛК ДНІПРО-1 БУДЕ ПРАЦЮВАТИ У ПОСИЛЕНОМУ РЕЖИМІ НА 8-9 ТРАВНЯ 08.05.2018
ПОЛК ДНІПРО-1 ПРОДОВЖУЄ ВІДВІДУВАТИ ШКОЛИ І ДІЛИТИСЯ ДОСВІДОМ З УЧНЯМИ 23.04.2018