Головна Новини Суспільство Посол Бразилії відвідав полк «Дніпро-1»
Суспільство

Посол Бразилії відвідав полк «Дніпро-1»

3 серпня у полк «Дніпро-1», в рамках офіційного візиту у м. Дніпро та серії зустрічей з керівництвом області, завітав Надзвичайний та Повноважний Посол Бразилії в Україні Освальдо Біато Жуніор.

Для амбасадора це перший офіційний візит до Дніпра і, зокрема, до поліцейського полку. Під час візиту керівництво полку та народний депутат, Юрій Береза, продемонстрували техніку бронетанкової групи, аеророзвідку та конструкторське бюро DeViro. Також, посол приділив увагу факту створення нового спортивного клубу та футбольної команди «Дніпро-1», адже футбол є улюбленим і традиційним видом спорту для Бразилії, і запропонував згодом придбати кілька кращих гравців з СК «Дніпро-1». Після ознайомлення з технічною базою, посол зауважив, що і МТЛБ, і коптери дуже корисні засоби для боротьби з наркомафією, яка є великою загрозою здоров`ю його нації та ударом по бразильській економіці .

Загалом, впродовж триденного перебування бразильського посла у Дніпрі, було відкрито Україно-бразильський центр і почесне консульство Федеративної республіки Бразилія.

Також питання, які були обговорені під час зустрічей, торкалися україно-бразильської співпраці у оборонній сфері з дніпровським заводом «Південмаш».

Наступна зустріч з представниками військової сфери Бразилії у полку відбудеться вже за кілька місяців.


Все буде #Дніпро1

Посол Бразилії відвідав полк «Дніпро-1» - фото № 1Посол Бразилії відвідав полк «Дніпро-1» - фото № 2Посол Бразилії відвідав полк «Дніпро-1» - фото № 3Посол Бразилії відвідав полк «Дніпро-1» - фото № 4Посол Бразилії відвідав полк «Дніпро-1» - фото № 5Посол Бразилії відвідав полк «Дніпро-1» - фото № 6

ВІДДІЛ КАДРОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВЗЯВ УЧАСТЬ У НАВЧАННЯХ НА ПОЛІГОНІ 15.08.2018
ПОЛК ДНІПРО-1 ОХОРОНЯВ ГРОМАДСЬКУ БЕЗПЕКУ ПІД ЧАС ФУТБОЛУ 12.08.2018
Футболісти СК Дніпро-1 провідали поранених бійців полку Дніпро-1 10.08.2018
ЧЕТВЕРТА РІЧНИЦЯ ВИЗВОЛЕННЯ С.ПІСКИ 24.07.2018
ЗАНЯТТЯ З ВИБУХОТЕХНІКОМ ТА ВОГНЕВА ПІДГОТОВКА  24.07.2018